Zacianie się gier podczas grania

Witam.

Wiem że to nie dział gry, ale nie jest to proble mz grą lecz z komputerem/oprogramowaniem.

Gdy gram w GTA SA/NFS MW więcej niż 2h to gry zaczynającie się ciąć, lagować, nie wiem jak to nazwać, pogada tylko restart. W ogóle pierwszy raz mam ten problem, trwa to od 3-4 dni. Komp jest nowy, tylko wydaje mi się że to może być przez temp dysku bo ma 42C lub płyt bo po 2 h grania ma 61 C

Wcześniej miałem stery do graf 91.xx ale jak grałem w counter-strike i strzeliłem w sciane to zostawał mi czarny prostokąt więc zainstalowałem z płytki jakieśstery 84.xx

Nie wiem co mam z tym zrobic ;//

Prosze o pomoc

Jeśli komp jest nowy i wcześniej takich objawów nie było to winna leży po jednej stronie - sterowaniki.

No niestety, tak jak widzisz - czasami trzeba coś poświęcić, żeby efekt gdzieś był :stuck_out_tongue:

stery ? niemożliwe, na pclab znalazłem że trzeba jakiś program zainstalowac bo ten proglem jest przez athlony x2 ;/ tylk onie pisze jaki program ;/

niekoniecznie. I nowy źle złożony sprzęt może szwankować.

Pyra

Jak nowy to wołaj sewisantów. Przecież na gwarancji

tzn najpierw pytam bo może sam to zrobie, a do serwisu będe musiał oddać kompa na 2 tygodnie + jechać z kompem 50 km + zabezpieczać kompa żeby mi typy nie wchodzi na dysk

powiem tak, znalzłem kilka osób które maja ten sam problem, i jedyna cecha łączaca nas jest DYSK. i tak albo sie zabardzo grzeje, albo sterowniki które instaluje z płyta są złe bo:

jak ich nie zainstaluje to mi wyskakuje 4 kreatory podczas włączania kompa żebym zainstalował sterowniki do kanału IDE

a jak je zainstaluje to mam w pasku ikonke bezpiecznego usowania sprzetu gdzie pokazuje mi abym odinstalowal dysk/ czy to tez stery od niego