Zacięcie laptopa po uruchomieniu

Witam wszystkich.

Mam pewien problem, otóż to zaczeło się w Piątek.

Włączam laptopa wszystko okej pojawiają się ikonki itp. A tu nagle myszka nie odpowiada nic się nie dzieje.Nie da się niczym ruszyć.Twardy reset i próbuje jeszcze raz i to samo.

W czwartem zwyczajnie go wyłączyłem.

A

Co mam zrobić żeby to naprawić??

Na systemie awaryjnym to pisze proszę pomóżcie.

Mam Toshibe Satelite L675

Proszę o szybką odp.

To, co napiszę, nie będzie może odkrywcze. Najpierw pytanie, czy dobrze zrozumialem: nie działa ani klawiatura, ani tabliczka do macania? Jeśli tak, to ściągnij np. dystrybucję Ubuntu Linux w wersji LiveCD (uruchamianą z plyty CD), wypal i sprawdź, czy z niej komputer się uruchamia i działa OK. Jeśli tak, to wiadomo, że chodzi o błąd zainstalowanego na kompie systemu (nie napisałeś, jakiego). Twierdzisz, że piszesz to z systemu awaryjnego - czy mam rozumieć, że na tym samym kompie? Jeśli nie - to będzie problem sprzętowy. To pierwsze, co musisz ustalić.

msyacko system to win 7 to chyba oczywiste jak piszę to w dziale z system win 7.

Tak teraz na awaryjnym jestem na tym SAMYM komputerze.Napiszę ci to tak.

Włączam komputer już jest pulpit po kilku s nic nie mogę zrobić np.Poprostu sie zacina komputer. Myszka koło której jest kółko które sie kreci zatrzymuje sie (zawsze jak wlaczam laptopa to sie kreci a pozniej znika). .Nie moge nic zrobic nic a nic.ctrl+alt+del nie dziala nie odpowiada wgl. laptop.

I teraz zauwazylem ze na awaryjnym na srodku gory pisze cos takiego

"Microsoft® Windows® (Komplikacja 7601:Service Pack 1)

Sorki za pismo ale cos sie stalo i pisza sie jakies dziwne literki np. á

Prosze o pomoc !