Zaciemniony obraz w filmach, bład stacji dysków

Witam. Moj 1 problem polega na zaciemnionym obrazie wszystkich filmow jakie odtwarzam na moim kompie. Nie robi różnicy który player bo na wszystkich (tych najsławniejszych) obraz jest przyciemniony. Na początku to mi nie przeszkadzało. wchodziłem sobie w ustawienia karty i objaśniałem obraz. Lecz teraz to juz mnie bardzo denerwuje. 2 problem. A mianowicie kiedy wkąłdam płytke cd lub dvd i wchodze do niej przez moj komputer to po jakimś czasie pokazują mi sie na zmianę te http://img180.imageshack.us/img180/5118/beztytuutz2.jpg powiadomienia Nie daje mi to spokoju. Bardzo prosze o pomoc.

PS Moja karta NVIDIA geforce 7900 gs

Jeśli chodzi o te filmy to możesz nie mieć zainstalowanych odpowiednich kodeków. Zainstaluj pakiet K-lite Mega Codec Pack.

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny.

Inaczej temat poleci do śmietnika.

Dzieki Triniti888 pomogło. Prosze o pomoc z 2 punktem

Po screenie można odnieść wrażenie, że pracujesz na systemie Windows Vista. Z tym systemem nie miałem jeszcze doczynienia i nie wiem gdzie co jest, ale na mój rozum ten informacje powoduje usługa “Zapobieganie wykonywaniu danych”. Poszukaj w internecie informacji na jej temat i spróbuj ją wyłączyć i sprawdź czy problem nadal występuje.

Mam winde Xp.

PS: poszukałem troche pod tym chasłem i podobnymi ale te problemy rozniły sie od mojego, lecz i tak je testowałem. Nic nie pomogło