Zacina mi sie gra na dobrym laptopie

Witam!

Mam laptopa Sony Vaio PCG-71311M

4 gb ram. grafika INTEL HD GRAFIC ®

1gb grafika. Windows 7

Nie ukrywam ze jest dobry, kupilem go 3 miesiace temu. Mam gre 18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2. Chcialem pograc na kierownicy… OK kierownica dziala ale gra strasznie sie zacina. Wymagania minimalne to 1g ram a ja mam 4… Dlaczego siie zacina? Prosze o pomoc. Z gory dzieki :?

Masz zintegrowaną kartę graficzną, na niej w gry sobie niestety nie pograsz.

Dobrym laptopie? Chyba w marzeniach.

Na tej karcie co najwyżej w Pasjansa sobie pograsz.

Dzieki za odp… no to fest :confused:

Dla własnej wiedzy sprawdź systemową klasyfikację systemu, czyli indeks wydajności. Jeśli dla grafiki (dwie pozycje) jest niższy od 7, a ogólny niższy niż 6, to nie ma o czym mówić.

cyper360 , proszę poprawić wiadomość, używając opcji EDYTUJ: na Forum używamy polskich znaków w pisowni.

Poza tym, przenoszę do właściwego działu

Sporo dysków twardych ma około w ogólnym 5.9 , więc się tutaj mylisz.

Zdecydowanie potwierdzam, że to tylko karta graficzna jest tutaj problemem. Na moim drugim starszym komputerze, z którego korzystają dzieciaki jest dokładnie ta sama gra Extreme Trucker 2 razem z kierownicą. W tym komputerze jest bardzo stara karta 8600 GT 1GB, 2 GB RAM i Core 2 Duo E4500. U mnie ta gra chodzi na maksymalnych ustawieniach i w żaden sposób się nie zacina. Gdybym miał jakąkolwiek zintegrowaną kartę to też bym mógł sobie pograć ale tylko w pasjansa.