Zacina się gra, która powinna działać na max detalach. :/

Witam

Zainstalowałem ostatnio NFS Most Wanted i włączyłem. Okazało się, że przy ustawianiu na najmniejszych detalach gra bez przerwy się tnie. Zainstalowałem patcha 1.3, zaktualizowałem stery grafiki do najnowszych ze stronki nvidia i zainstalowałem directxa także ze strony producenta. Czytałem na necie dużo tematów na ten temat ale nie uzyskałem konkretnej odp. Kompa jakiego mam to:

Intel Core 2 Duo E6300 1,86GHz

Ram 2x1GB 667MHz

Geforce 9800GT 1GB

HDD 1Tb

Dodam, że zainstalowanego cod2 i na max detalach bardzo dobrze chodzi i nic nie przycina i wcześniej grałem NFS na gorszym kompie i mi nic nie cięło. Windowsa jakiego mam to 7 64 Bit Ultimate.

Pozdrawiam,

tomsonis

Ja w to chyba kiedyś grałem na 9600gt i było płynnie na full detalach (1680x1050), może sterowniki albo system nie pasują, most wanted to dość stara gra.

ten procek ogranicza ci grafike, pozatym 2 GB ramu to za malo jak na win7 x64 plus wlaczenie gry

rradek , No dzięki ci wielkie za taką radę, ale jakoś nie w tym rzecz.

sadaj72 , COD2 i NFS MW są z tego samego roku 2005. Pierwsze chodzi idealnie a drugie to katastrofa…

Na windows 7 byłby spadek wydajności gier na unreal engine 3 przez streaming tekstur i modeli na tym procesorze. Ale poza tym powinno być ok.

Gier wymagających 4-rdzeniowego procesora do wydajnego działania nie liczę.

Windows 7 ~800MB RAM 1200MB pozostaje na grę z 2005 roku…

Jeżeli ci się chce to poeksperymentuj ze sterownikami ze strony nvidii, starsze lub nowsze wersje mogą okazać się wydajniejsze w nfs mw.

sadaj72 , Dzięki za pomoc:) Pomogło wgranie starszej wersji sterowników.

Pozdrawiam,

Tomsonis