Zacina się Gta SA

Witam. Mam problem, otóż jak znajduję się w mieście Los Santos to gra mi się zacina i nie wiem dlaczego. Dodam, że w pozostałych miastach i na innych bezdrożach czy pustyniach wszystko dobrze chodzi. Dlaczego tak jest? Bardzo proszę o pomoc, będę wdzięczna :slight_smile:

Problemów może być wiele,ale trudno cokolwiek wywnioskować z Twojej wypowiedzi.

1.Konfiguracja komputera czyli procesor,ilość pamięci ram,karta graficzna to?

2.System to?

3.Najnowsze (najlepsze) sterowniki do sprzętu zainstalowane?

4.Gra oryginalna?

Zgadzam się z poprzednikiem do tego dorzucam jakość wersji. Są takie wersje gry w których występują niedopracowania więc moze na taką trafiłeś. Załatw inną i zobaczysz że nie będzie tego błędu.

Też się zgodzę z poprzednikami, oprócz tego że to nie jest ważne czy gra oryginalna czy nie. Podaj konfigurację komputera.

Procesor - AMD Athlon XP, 1100 MHz

Karta graficzna - nVIDIA GeForce2 MX/MX400 64MB

Ram - 256 MB

System - Win XP

Owszem, gra jest oryginalna. A jak sprawdzić, jaką mam wersję?!

Dodane 14.06.2009 (N) 13:27

Hmm… skorzystam z okazji i się zapytam: jakie wersje sterowników są dla mojego sprzętu najodpowiedniejsze? Tzn. do karty dźwiękowej i graficznej. Jestem zielona w tych sprawach, a być może to przez to… -_-

No na tym sprzęcie to raczej w SA nie pograsz. Domyślam się, że płyta główna nie oferuje za dużych możliwości rozbudowy więc jedyne co Ci zostaje to albo wymiana całego kompa (co najmniej 1200zł licząc, że dysk, napęd i obudowę by się zostawiło), albo zagranie w GTA:Vice City. :slight_smile:

Wymagania Minimalne:

Procesor: Pentium PIII 800 MHz Processor / AMD Athlon

RAM: 256 MB RAM

CD/DVD Rom: 4X lub szybszy

Karta graficzna: NVIDIA GeForce / ATI Radeon™ 7000 lub lepszy

System: Windows 98/2000/ME/XP

Wymagania Rekomendowane:

Procesor: CPU Pentium 4 2.4GHz / Athlon 2200

RAM: 512 MB RAM

CD/DVD Rom: CDRom 52x / DVD Rom 16x

Karta graficzna: Geforce FX 5700 / Radeon 9600 lub lepszy

System: Windows XP

Na pewno zauważyłabyś różnicę dokładając troche pamięci ram i instalując nowe sterowniki.

Więc jakie sterowniki będą najodpowiedniejsze? :slight_smile:

Sterowniki to Ci tu nie pomogą a ulepszenie sprzętu,przynajmniej dokupienie 256MB ramu i wymiana karty graficznej.

w tego kompa nie opłaca się ładować kasy.

Sformatuj dysk i przeczyść PC od środka (rozkręć obudowę) żeby nie było w nim kurzu.

powinno pomóc