Zacina sie menu Crysis?

Po pierwsze Witam :))

Do wczoraj wszystko chodziło dobrze Tzn. Ustawienia WARHEAD miałem takie 1440x900 wszystkie ustawienia na ENTUYJASTE Dx10 i ANTYALTASING 16xQ Średnio 18-20fps Min-fps 11.

A problem jest taki Crysis i Crysis WARHEAD długo włacza trochę minie zanim pokaze sie filmik startowy…jak filmiki już odpala wszystko chodzi ładnie,potem troche tez minie zanim pokaze sie menu, jak menu juz się pokaże to jak wczytam gre chodzi prawie normalnie tylko traci bardziej fps…Najgorsze w tym ze jak podczas gry wciskanie Tab,c,Esc to gra tak jakby sie zawiesza na jakies 10-20s po tych 10-20s otwiera sie na przykład przy "c"menu tuningu broni potem tez zamyka sie tyle samo gzdzies co sie otwiera i przy innych tak samo jest przy Esc do menu to samo…

Dodam jeszcze ze kiedys miałem to samo ale formata robilem i sie naprawiło…

Komputer był skanowany Kasperskim nic nie wykrył,partycje były defragmetowane,rejestru były czyszczone i segregowane przez TuneUp Utilities 2008,sterowniki od grafiki były usuwane przez Driver Sweeper i Instalowane od nowa.

System Vista Ultimate x64 Service Pack 1

Proszę o pomoc bo juz nie mam pomysłów:(((((((

  1. Albo zmniejsz detale i roździelke gry.

  2. Spróbuj odpalić grę przez dx9.

PS: Pomogło??? :stuck_out_tongue:

Masz jakieś wirusy :wink: Wrzuć do odpowiedniego działu logi :wink:

Tak jak mówiłem do wczoraj wszystko chodziło dobrze…

To nic nie da :?

POMOGŁO??? :evil:

Kaspersky nic nie wykrył po skanie 5 godzinnym :frowning:

A zmiana detali i rozdziałki nic nie dała…

A TAK PRÓBOWAŁEŚ??? :twisted: :evil: :twisted: :o

A jak odpalic go w Dx9 bo jak odpałam to odrazu w Dx10???

Pokarze Ci na obrazeczku tylko powiedz mi jak wklejać tu obrazki???

Wrzuć na http://imageshack.us/ a potem wklej link pomiedzy tu%20link

hddvd51.jpg

http://img694.imageshack.us/i/crysisn.jpg/ tylko daj pomiędzy .exe a -dx9 spacje

Kur… nie pomoglo :frowning:

A co ci przeszkadza że po kliknięci musisz odczekać 10s szpanujesz przed kimś???

A zmniejszenie detali pomogło bo może komp słaby #-o

PS: Ja też tak miałem.

Ale to chodzi o plynnosc gry…nie da sie tak grać :? :?

A komp jest dobry bo dawniej chodziło dobrze…

W tym kompie to tylko procek jest słaby…5.4Ghz a na grafie mam 1792Mb

Jedna z lepszych kart GAINWARD GeForce… A na mniejszych detalach chodzi tak samo jak na największych…to lipa

Czasami “wąskim gardłem” jest płyta główna.

Kaspersky nie wszystko wykrywa i nadal proponuję logi.

Jakie Logi???

Ale jak dawniej wszystko dobrze chodzoło to płyta ma nic do tego :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Te logi:

otl-gmer-rsit-dds-inne-instrukcje-t370405.html

I wrzuć je do działu bezpieczeństwo.

Logi tu:

http://forum.dobreprogramy.pl/post2448386.html#p2448386

Jak dla mnie winne mogą być sterowniki, bo to one odpowiadają za wyświetlanie. Weź je przeinstaluj. Jak to nie pomoże, to polecam sprawdzić na innej grafice, np pożyczonej od znajomego, czy występuje ten sam błąd. Jedynie tym sposobem dojdziemy, co jest nie tak :d