Zacina się Windows

Witam, kupiłem używanego laptopa Asus A53U-SX018D. Od początku zacinał się Windows, myślałem, że są śmieci więc przeinstalowałem, ale nic to nie pomogło. Komputer chodzi po mału, po włączeniu przeglądarki trzeba dosyć długo czekać, aż się uruchomi, tak samo jest z każdym programem. Skanowałem dysk i nie ma żadnych błędów. Windows jest na nowo zainstalowany więc śmieci nie ma. Da się coś z tym zrobić?

Uruchom Wiersz poleceń (w menu start w Uruchom wpisz cmd.exe i OK), wpisz chkdsk c: /f kliknij Enter, wpisz T i zatwierdź enterem, uruchom ponownie komputer.Uruchom- CrystalDiskInfo- zmień ustawienia (Funkcje, Advanced Feature, Wartość Raw i ustaw 10 [DEC]) pokaż  okno z programu wszystkie parametry

Zdjęcie z CrystalInfo

Dysk dobry parametry są OK .A jak pracuje w trybie awaryjnym ? Przetestuj pamięc Memtest86+ -http://forum.komputerswiat.pl/topic/34636-diagnostyka-pamieci-ram-w-komputerze/

Czy laptop ma procesor C50 i 2GB RAM?

 

Niestety miałem wątpliwą przyjemność zajmować się takim laptopem, najsłabszym elementem tej konfiguracji jest procesor i to najprawdopodobniej on odpowiada za ślamazarne działanie laptopa (pierwszy raz się z takim czyń spotkałem, wszystkie czynności trwały niemiłosiernie długo), jeśli masz tylko 2GB pamięci RAM to zalecałbym pomyśleć o kolejnym module 2GB (zwiększa to znacznie komfort pracy, w szczególności w przeglądarce internetowej).