Zacinaja sie gry

(Adrian Nie) #1

Od kilku dni mam problem z grami :frowning: Obojetnie jaka gre zalacze to po okolo 10-15minutach mi sie zawiesi :evil: Co to moze byc? Mialem dzis formata, myslalem ze pomoze, ale nic :cry: Nigdy wczesniej nie mialem tego problemu. Spr贸je zainstalowac inne stery k.graficznej-watpie zeby to cos dalo :cry:

(:: MARIO ::) #2

grafa, proc, zasilacz, stan czysto艣ci, stan napi臋膰?

(Johny) #3

Mog膮 byc stery,albo przegrzewaj膮ca si臋 karta graficzna,kr臋ci艂e艣 j膮 ?,je艣li tak,to sterowniki mog膮 same powracac do ustawie艅 domy艣lnych i wtedy zawieszaj膮 gr臋,sprawd偶 te偶 DirectX,gdzie stoi komp,mo偶e si臋 przegrzewa,czy nie jest zakurzony wentylator od procka,albo od grafiki i nie chodzi dobrze,sprawdz kompa na szkodniki,mo偶e co艣 za艂apa艂,trojany i wirusy te偶 mog膮 wyczyniac r贸偶ne rzeczy,mo偶e zasilacz jest zepsuty ?

(M a x) #4

po pierwsze primo - jak膮 masz grafike a po drugie moze zainstalowa艂e艣 stery nie odpowiednie do twojej grafiki ..

(Adrian Nie) #5

Komp jest czysty :? Nie podkrecalem karty

(Balbina) #6

Sprawdz temperatur臋 podzespo艂贸w mo偶e co艣 w trakcie grania sie przegrzewa

(Adrian Nie) #7

Jak to mam sprawdzic?

Ale nawet jak zalaczy rano kompa i odrazu zaczen grac to to i tak mi sie zatnie

(lazikar) #8

Bo zaczyna si臋 grza膰. U偶yj programu sped fan dost臋pnego na Vortalu lub Everest

(LIQUID@TOR) #9

mozliwe ze masz spyware'a albo cos w tym stylu ale zebym to zobaczyl bylo by milo :o

(Okmiwww) #10

PO formacie kompa???

(lazikar) #11

Wystarczy 15 minut bez firewalla aby zapaskudzi膰 sobie kompa.

Ma艂o prawdopodobne aby to by艂o przyczyn膮 ale szanse s膮.

(Okmiwww) #12

Ale ten koles napisa艂 ze sformatowa艂 kompa i sprawdza艂 gry.Przy instalacji gier nie wchodzi sie do netu.

(Mancunian) #13

Dodatkowo zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej.

(Damian) #14

Niekiedy wystarczy mie膰 tylko otwarte dane porty...

Od jakiego momentu zacz臋艂o tak Ci si臋 robi膰 ?

(Adrian Nie) #15

Po formacie z tego co se przypominam :slight_smile:

A sterowniki mam na plycie te co dostalem do karty i zawsze all bylo OK :stuck_out_tongue:

Zainstalowalem inne i tez nic. Dalej albo sie zacina albo blad jakis :frowning:

(Johny) #16

Jak膮 masz p艂yt臋 g艂贸wn膮,niekt贸re potrzebuj膮 dodatkowych driwer贸w,mo偶e to oznaczac te偶 uszkodzony zasilacz

(Adrian Nie) #17

Hmm... wyczyscilem kompa, wyciaglem karte grafy, podmuchalem :roll: Jak narazie nic sie nie wiesza Moze karta byla niedocisnieta albo wentylator byl zabrudzony :x :roll: