Zacinająca się mysz i klawiatura - tylko zresetowanie pomaga

Mam pewien problem, a mianowicie podczas grania w Crysisa na sieciei nieraz zacina mi sie naraz mysz i klawiatura RAZEM naraz i nie idzie nic zrobic, tylko wtedy tylko reset i juz chodzi, ale wiem ze kiedys sie znow zatnie…Problem pojawil sie po kupnie nowej klawiatury, co ciekawe mysz dalej ta sama i tez sie zacina ? W windowsie czy cos, sie nie zacina tylko w grze…Moze PS2 walnelo ? Bo obydwa na PS2… I klawa i mysz najtansze takie szajsy; Mysz Geniusa a model - niewiem ktore to model wiec napisze wam wszystkie te cyferki: Genius M/N:GM-050009P NETSCROLL 110… A klawiatura Tracera S/N 200712280000201.

Pomocy !

zamień wejścia ps/2…

mysz jest na ps2 a klawa też? czy może na usb?

Obydwa na PS2.

Jak zamienic wejscia ? W jakim sensie ? Na plycie glownej ? Da sie ? Ile to kszotuje ? Da sie kupic osobne ? Latwo samemu zamontowac czy trzeba isc do serwisu ?

Czy mzoe chdozi o to zeby przykablach pozaminiac ? Czy o co ?

BTW Congratulations 1500 posta :wink:

wyciągasz wtyczkę z myszy i z klawy i wkładasz na odwrót

tam gdzie mysz tam teraz klawe

tam gdzie klawa tam teraz mysz… :wink:

Daljenie kapuje : Powidzieles wtyczke; z kabla ?! Jak !? Mowie ze mam najtanzsze czesci a nie jakies zbajerowane…

bierzesz myszke i ją odłączasz

a klawiatura jest podpięta do wejścia nr.1 a masz ją zamienić i podpiąć do nr.2…

i myszke podpinasz tam, gdzie na początku była klawiatura tj. nr.1

rozumiesz? bardziej łopatologicznie nie potrafię wytłumaczyć :wink:

Aaaa kapuje :d Tak sie da ? Myslalem ze sie nie da po ja kolorami wtykam ! :wink: Zaraz zrobie

// Połączono posty.

Wtedy nic nie dziala :wink: Od razy. One sa teraz podlaczone kolorami. Zielony wtyk od myszki–>Zielony PS2, klawiatura tak samo tylkio inny kolor. Po zamianie miejsc nie chodzi nic.

u mnie normalnie działa :wink:

spróbuj może odpalić ubuntu z live cd i ściągnąć wine i wtedy grać w crysis

jeśli będzie wszystko ok to znaczy że coś jest z systemem…

O Boze :stuck_out_tongue: Ja nie umiem przez wine :stuck_out_tongue: Btw jak moze dzialac jak jeden pod klawe a drugi pod mysz?

jeśli masz system ubuntu (linux) na CD to włączasz system z CD-ka…

potem ściągasz program wine aby móc włączyć gry z windowsa

potem grasz i patrzysz kiedy się zatnie klawiatura

jeśli nic się nie stanie to masz coś namieszane w windowsie

jeśli na ubuntu będzie to samo to sprawdź klawiaturę u kogoś innego albo jak masz to na 2 kompie…

Dobra to wiem, ale przez wine trzeba chyba jakies komendy itd… ?

nie… ściągasz najnowszą i nie ma problemu… bez komend tylko włączasz exe za pomocą wine i gitara :wink:

Rooker

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu, nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó) oraz popełniając błędy gramatyczne. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

Ponadto proszę o dostosowanie się do tego ogłoszenia: viewtopic.php?f=3t=213590

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.