Zacinajacą się myszka

Witam!

Mam problem, mianowicie myszka zacina mi się w pasku zadań lub w nowo otwartych oknach (jakieś ustawienia w przeglądarce, okno w gadu gadu etc.). Jeśli ktoś mógłby mi pomóc to byłbym bardzo wdzięczny :slight_smile:

Karta graficzna ATI?

Nie, NVIDA GeForce 9600 GT

Więc nie wiem. Nie znam się na tych kartach, ale… Spróboj tak, jakbym ja to zrobił na Ati:

Wejdź w usługi ( Start >>> Uruchom >>> services.msc lub Panel sterowania >>> narzedzia administracyjne >>> Usługi)

Znajdź usługę podobną do tej: Może czymś się różnić, bo nie wiem ja na Nvidi. U mnie (na ATI) Jest Ati Hotkey Poller. Ustaw na wyłączone. Poszukaj czegoś podobnego i zobacz, co da usługa robi. Wiem że mi na ATI takie coś pomogło.

nvida display driver service? nic to nie dało ;/

TO sorry, ale nie mam pojęcia. Możesz jeszcze sprobować przeinstalować stery od karty graf. A może twoja myszka ma tzw. “Akceleracje wsteczną”. Spróbuj dla pewności na innej myszcze.

na innej myszce też się tak dzieję ;/

Tak, wiem że tak się dzieje. Jest to spowodowane kartą graficzną. Wiem jak to usunąć na grafice ATI, niestety na Nvidia się nie znam :slight_smile:

nie koniecznie kartą graficzną,

odpal menadżera zadań i sprawdź czy jakiś proces nie ma skoków obciążenia procesora. Napisz coś o sprzęcie jaki posiadasz płyta główna, myszki itp. co jest podłaczone do gniazd USB

Jeszcze istnieje możliwość, że jeżeli masz słaby zasilacz + słaba płyta główna + Podłączone ok. 4 wtyków USB do gniazda USB to myszka może dostawać za mało mocy. Jak masz dużo podłączone, to odepnij coś i zobacz czy wtedy będzie działać.