Zacinająca się Opera/youtube. Logi z OTL


(rosio23) #1

Gdy oglądam jakiś film na youtube, to mam pokaz slajdów a komp niemożliwie się wtedy zacina. Na youtube może jeszcze nie jest najgorzej, najgorzej jest jak są te playery z youtube na jakiś stronach, np. joemonster.org wtedy to już jest masakra. Wczoraj zeskanowałem komputer Malwarebytes' Anti-Malware i Spyware Doctor i było parę wirusów, dzisiaj zrobiłem skan OTL'em. http://wklej.to/ttAwK


(Acorus) #2

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt..Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.

Odinstaluj Ad-Aware ,AutocompletePro.


(rosio23) #3

raport z usuwania - http://wklej.to/TgyRS

nowy log OTL - http://wklej.to/Vnhb4

AutocompletePro odinstalowałem, a Ad-Aware mam już niby odinstalowane.


(Acorus) #4

W porządku.W OTL użyj opcji Sprzątanie.Przeskanuj programem Dr.WEB CureIt http://ftp.drweb.com/pub/drweb/cureit/launch.exe


(rosio23) #5

Niestety znowu muszę tu pisać, przez jeden dzień było wszystko w porządku, a teraz znowu to samo, Opera tak się zacina, że w ogóle nie da się z niej korzystać. Już nie mam pomysłów co może być. :?

Firefox działa w miarę normalnie, zrobię reinstalację Opery, ale jak ją tak całkowicie odinstalować ze wszystkimi plikami? bo jak dam odinstaluj a potem zainstaluje na nowo to mam te wszystkie zakładki i ustawienia co były kiedyś.

-- Dodane 20.04.2011 (Śr) 17:22 --

Zrobiłem reinstalację Opery i jak na razie działa dobrze, zobaczymy jak długo. :slight_smile: