Zacinająca sie płyta DVD

(Marcin Cz) #1

Witajcie.Mam taki oto problem zacina mi sie płyta DVD podczas oglądania na odtwarzaczu dvd oraz podczas odtwarzania na komputerze.Jest to nagranie w formie pokazania slajdów zdjęciowych wraz z podkładem muzycznym(zdjęcia z mojego ślubu).Mam wrażenie że obraz sie zacina w momencie przejścia z jednego folderu do następnego.Czy jest na ten problem jakaś rada,może jest jakiś program który by to naprawił a następnie nagrał mi tę płyte już bez tego błędu.Prosze o pomoc to jest bardzo ważne(zdjęcia z mojego ślubu).Dodam tylko że płyta wcale nie jest zarysowana.Z góry dziękuje. :mrgreen:

(Przemi G) #2

Kup jakąś lepszą płykę DVD i zrób kopię danych, do nagrywania polecam Nero 7, ale to nie ważne jakim programem nagrasz. Być może to wina felernej płyki DVD.

(Marcin Cz) #3

Najgorsze jest to że nawet orginał który dostalismy od fotografa też sie zacina.Na samym początku było wszystko OK. a teraz nie wiem co sie stało.Każda kopia która jest zrobiona z orginału zacina sie tzn. nie może "przeskoczyć" na kolejny folder ze zdjęciami.Może jeszcze jakaś porada od Was.

(adami) #4

Coś to nie tak skoro jest to pokaz slajdów na DVD z dźwiękiem to nie ma folderów, to coś jak film.Jeśli masz zdjęcia to można takie coś w nero utworzyć od nowa z przejściami albo innym programem do obróbki video .Na starszych DVD płyty się tną jak są za szybko nagrane ale na komputerze nie powinny .

(Piotr Wik) #5

może z błędem został nagrany oryginalny dysk i teraz kopiowanie zawsze będzie go powielać. Pozostaje ci przegrać klatka po klatce ten film (jak masz vistę to najlepszy będzie systemowy move maker