Zacinające filmy/filmiki podczas odtwarzania w ie/firefox

Witam!

Problem jak w temacie… Wszelkie filmiki z yt, czy tez filmy, które czasem “staram się” oglądać na specjalnie do tego przeznaczonych stronach strasznie mi “tną”… Słyszę nawet jak komputer dziwnie coś “mieli” :o

Kiedy oglądam jakiś program, który mam na komputerze i odpalam go programem typu BSplayer, problem nie występuje…

PS. nawet animacje flash wyskakujące raz na jakiś czas potrafią “zabić” mojego pieca #-o

Proszę o jakieś rady.

Pozdrawiam

digi

1. Czy masz zainstalowanego najnowszego Adobe Flash Playera?

2. Spróbuj na innej przeglądarce - Opera lub Google Chrome.

3. Istnieje możliwość, że masz zaśmiecony komp. Przeczyść kompa jakimś dobrym antywirusem, zdefragmentuj dysk i użyj CCleanera.

4. Przydałaby się konfiguracja kompa.

5. Jeśli żadna opcja nie pomoże, to możesz użyć OTL i wbić loga w odpowiednim dziale.

Jeśli masz karte graficzną od nvidii to zaktualizuj sterowniki ,ostatnio właśnie ludzie nażekali na guru3d że od pewnej wersji sterowników ,filmy na yt się przycinają ,spróbuj zaktualizować do najnowszej bety ,więcej info o tym problemie popatrz tu http://forums.guru3d.com/forumdisplay.php?f=21 ,ewentualną najnowszą bete znajdziesz także tam albo w dziale downloads już na stronie głównej www.guru3d.com