Zacinające sie filmy na laptopie w KMPlayer

Na moim laptopie mam zainstalowany program do oglądania filmów KMPlayer i do tej pory wszystko działało ładnie, dobrze i bez żadnych problemów.

Od dzisiejszego dnia nie wiadomo dlaczego wszystkie filmy i seriale, które kiedyś na tym programie oglądałem bez żadnych problemów teraz zaczęły mi sie zacinać.

Jest tak, że leci sobie film i w pewnym momencie zaczyna się fim wieszać (zatrzymywać) na kilka sekund po czym wznawia się odtwarzanie dalszej części filmu na pare sekund i znów film się zatrzymuje i nie idzie dalej. Gdy próbuje zminimalizować program do paska narzędzi to wtedy zauważam, że cały komputer się zawiesz i otwarcie przeglądarki wtedy w tym czasie lub jakiegoś folderu lub wejście w mój komputer trwa troche dłużej niż zwykle. Tak jakby coś zamuliło i się zawiesiło, nawet zwykła strona www długo się ładuje. Niewiem co się nagle stało mojemu laptopowi i co jest tego przyczyną bo tego wcześniej nie miałem.

Zainstalowany mam windows 7 Home Edition - ostatnio, czyli dziś rano się aktualizował i po tym prosił mnie dwa razy o ponowne uruchomienie komputera.

Niewiem co tu się stało i niewiem jak to naprawić, żeby pozbyć się tego problemu. Może to mieć związek z tym, że mam już coraz mniej miejsca na dysku c ?

Wczoraj też troche mnie poniosło i klepnąłem samymi palcami w to miejsce koło tego co się steruje palcami kursorem (tak się suwa placami po tym i wtedy bez myszki strzałka na pulpicie się przesuwa). Mam nadzieje, że to nie od tego tak się stało :frowning: Możecie mi pomóc jakoś to naprawić ?

Jeżeli masz zapisany punkt przywracania systemu to przywróć system do wcześniejszego stanu przed aktualizacją.

Przeczyść komputer programem CCleaner

U góry po lewej “Cleaner” na dole Analiza - Uruchom Cleaner

później “Rejestr” Skanuj by znaleźć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

kliknij aby powiększyć :

ccleaner1.th.jpg ccleaner2.th.jpg

Ostatnia wersja problemu - wirusy :frowning:

Jeżeli jes mało pamięci RAM, i mało miejsca na dysku to może przymulać ale nie sądzę żeby zacinało.

Sprawdziąłbym co sie dzieje, w menadzeże zadań ,jakie jest zużycie procesora dla KM-Player lub innego prgramu np:Antywirusowego-może rootkit???