Zacinające się gry przy dobrej konfiguracji sprzętowej

Witam,

Mam nietypowy problem, mianowicie we wszystkich Call Of Duty (począwszy od CoD 4, Mw2, mw3) gdy wejde na pubilczny serwer to strasznie mi się ścina grafika, nie ważne jakie detale i jakość tekstur, zawsze ścina, internet to 20 i w innych grach nie ma problemu z pingiem, w codzie tez pokazuje mi max 70 ping. Dziwnym zjawiskiem jest to, że gry założe server dedicated i wejde na niego w grze to wszystko chodzi cacy…Natomiast w single player przy różnych ustawieniach detali zaczeło ścinać gdy pojawiali się wrogowie…

Jakiś czas temu uderzył u mnie piorun, musiałem zmienić płyte głowna, oczywiscie format zrobiłem, wczesniej takiego problemu w grach nie miałem. Gry działały na maxa bez problemu. Sterowniki probowalem starsze i nowsze i nic, directX`a też 100 razy instalowałem, może zasilacz nie trzyma napięcia ? Bo na monitorze programu ExperTool skaczą częstotliwości taktowania, z bardzo małych na te co powinny naprawde być jesli chodzi o grafike.

Sprzęt to:

Intel Quad q8200

Płyta MSI P6N SLI

Grafika Gainward GTX260

Zasilacz Rasurbo 600 WATT

Proszę o pomoc, gdy jednak znajdziecie odpowiedni dział na to proszę modów o przeniesienie, pozdrawiam

smalternative , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Podaj screena z programu HWMonitor tak aby wszystko było widac.

Może jakiś inny program ? HWMonitor nie chce się odpalić, zawiesza się i koniec : (