Zacinające się konto użytkowników

Cześć :mrgreen:

Mam problem :frowning: Otóż wszystko było dobrze, pięknie komputer nie mulił. Stworzyłem nowe konto użytkowników (drugiego administratora) i po jakimś czasie (około miesiąc, pół) zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Próbowałem wejść na swoje konto, ok, włącza się, muzyczka systemu i… i nic. Na pulpicie pojawia się moja tapeta, kilka ikon i nic dalej. Na pasku zadań oprócz niebieskiej linii nie ma nic. Próbuje coś włączyć zero reakcji. Chcę włączyć menu start (poprzez przycisk na klawiaturze, bo pasek zadań nie działa) no i nic. Kiedyś po restarcie systemu było już dobrze, a teraz nawet kilka nie pomaga. Udało mi się włączyć jedynie Menedżer zadań Windows, z którego włączyłem Mozille Firefox i do Was piszę. Drugie konto działa bez zarzutów. Dodam, że wyczyściłem dzienniki Windows i to nie pomogło. Z góry dzięki za pomoc!

Uruchom Menedżer zadań Windows i daj plik > uruchom > explorer

Potem start > uruchom > regedit i przechodzisz do:

HKEY_LOKAL_MACHINE>Software>Microsoft>WindowsNT>CurrentVersion\Winlogon

i w shell wpisujesz explorer.exe

To też próbowałem. Wyłączyłem Explorera i pojawia sie tylko tapeta (nie ma pasku zadań ani ikonek), a po włączeniu pojawia się pasek, nie ma ikon i dalej nic. Ścięcie. Zaraz sprawdze to z rejestrem.

Hmm. Pomogło, ale wyloguje się i zaloguje jeszcze raz. Sprawdzę czy znowu się zacięło konto.

Po wylogowaniu i zalogowaniu znowu zwiecha…

A to w rejestrze zmieniłeś??

Przywróć plik explorer z konsoli odzyskiwania. Odpal kompa z płytki Windy, potem konsola odzyskiwania i wpisz:

gdzie F:\ to jest napęd, a C:\ dysk systemowy.

Podaj jeszcze logi z hijacka bo może jakiś syf masz.

Logi wklejasz na www.wklejto.pl, a na forum dajesz tylko link.

Podam logi. Tylko zauważyłem, że jak za drugim razem przywracam explorer.exe to sie odcina, tylko, że na pasku żaden program nie jest włączony o0 Gdy próbuję przywrócić plik explorer.ex_ z konsoli przywracania pisze - “Odmowa dostępu.”

Log z HijakThis: http://www.wklejto.pl/11764

fix w hijackthis

Podaj log z Combofix

0k. Widze, że to nie ma sensu :frowning: Dzięki za wszelką pomoc :wink: ale widzę, że po próbach, które zrobiłem (około 15 restartach i próbowaniu z konsoli odzyskiwania różne komendy, bo to chyba wina Explorera) nie ma sensu dalej się bawić. Stracę trochę plików i czas, ale zrobię formata. Dzięki!