Zacinający się komp podczas gry

(system) #1

Witam, ostatnio wzięło mnie na klasyki (ale kogo to obchodzi? :P), rzecz w tym że gram sobie na laptopie w Conflict: Global Storm i problem pojawił się na początku gdy otwieram drzwi cały komp się zacinał i niczym go nie ruszyłem oprócz restartu,

np. otwieram drzwi i rzucam granat, a kolo krzyczy FIRE!, zacinka wygląda tak: jest głos rzucanego granatu i kolesia "FIRE!" i tak w kółko granat,"FIRE!" aż komp sie sam restartuje zawsze tak jest tylko czasem w innych momentach, teraz moge dodać że to dzieje się zawsze w tym samym czasie... :frowning: :frowning:

Minimalne wymagania spełniam z małą nawiązką, ktoś wie o co chodzi? Bardzo proszę o pomoc

(Ssoske) #2

Zainstaluj najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej. Sprawdź temperatury karty i procesora (np. przy użyciu programu everest), podaj też dokładną specyfikację swojego komputera.

Pozdrawiam

(system) #3

Sterowniki są najnowsze, a co do temperatury to niemożliwe bo chłodzę procka i i kartę Wiatrakami od zasilaczy 800w :smiley:

|To zawsze dzieje się w jednym momencie gry, nieważne w jakim byłbym punkcie(jeśli się poruszam), jak stoje w miejscu to moge tak stać i stać....

(Ssoske) #4

Może to po prostu błąd w samej grze. Poszukaj najnowszych łatek do gry.

Pozdrawiam

(system) #5

Na PC chodziło bez zarzutu...Ale jeśli zrobie nieoczekiwany zwrot np. polece na pałę do przodu to zachodzę troszkę dalej ale to niczego nie zmienia bo zaraz znowu zawiecha :frowning:

//Może ti i ten błąd ale szukałem tych łatek i gucio znalazłem, mógłby mi ktoś jakieś podać?