Zacinający się komp podczas gry

Witam, ostatnio wzięło mnie na klasyki (ale kogo to obchodzi? :P), rzecz w tym że gram sobie na laptopie w Conflict: Global Storm i problem pojawił się na początku gdy otwieram drzwi cały komp się zacinał i niczym go nie ruszyłem oprócz restartu,

np. otwieram drzwi i rzucam granat, a kolo krzyczy FIRE!, zacinka wygląda tak: jest głos rzucanego granatu i kolesia “FIRE!” i tak w kółko granat,“FIRE!” aż komp sie sam restartuje zawsze tak jest tylko czasem w innych momentach, teraz moge dodać że to dzieje się zawsze w tym samym czasie… :frowning: :frowning:

Minimalne wymagania spełniam z małą nawiązką, ktoś wie o co chodzi? Bardzo proszę o pomoc

Zainstaluj najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej. Sprawdź temperatury karty i procesora (np. przy użyciu programu everest), podaj też dokładną specyfikację swojego komputera.

Pozdrawiam

Sterowniki są najnowsze, a co do temperatury to niemożliwe bo chłodzę procka i i kartę Wiatrakami od zasilaczy 800w :smiley:

|To zawsze dzieje się w jednym momencie gry, nieważne w jakim byłbym punkcie(jeśli się poruszam), jak stoje w miejscu to moge tak stać i stać…

Może to po prostu błąd w samej grze. Poszukaj najnowszych łatek do gry.

Pozdrawiam

Na PC chodziło bez zarzutu…Ale jeśli zrobie nieoczekiwany zwrot np. polece na pałę do przodu to zachodzę troszkę dalej ale to niczego nie zmienia bo zaraz znowu zawiecha :frowning:

//Może ti i ten błąd ale szukałem tych łatek i gucio znalazłem, mógłby mi ktoś jakieś podać?