Zacinajacy sie komputer

Zrobilam dzisiaj format komputera ( dysku c i dysku d ) i przed formatem ten blad nie wystepowal. Gdziekolwiek jestem… czy w internecie czy w moich dokumentach itp. jak przesowam suwak ( ten po prawej stronie ) to okno przesuwa sie bardzo wolno mimo tego robią sie takie " klatki " co powoduje zacinanie i wolne chodzenie komputera. Co mam zrobic aby przy przewijaniu suwaka okna sie nie zcinaly i przesuwaly sie w normalnym tempie?? prosze o pomoc!

Złączono Posta : 29.06.2007 (Pią) 15:42

czy moze mi ktos pomoc??? :expressionless:

a czy zainstalowałeś sterowniki do karty graficznej ??

a gdzie to mozna sprawdzic czy sa zainstalowane??? nie znam sie zabardzo wiec pytam

jak obraz jest wyświetlany prawidłowo to sterowniki są,zdefragmentuj dysk bo po instalacji systemu zawsze robi się na nim bagno

wejdź w menedżer urządzeń i sprawdź czy karta graficzna działa poprawnie

zrobilam defragmentacje dyskow i to nic nie dalo. blad dalej wystepuje… co mam zrobic?

Zainstaluj sterowniki do karty graficznej (znajdują się na płycie CD-ROM która była dołączona do karty graficznej, jeżeli karta graficzna jest na AGP lu b PCI-EXPRESS, albo na płycie CD-ROM ze sterownikami do płyty głównej, jeżeli masz grafikę zintegrowaną z płytą główną). Możesz też pobrać najnowsze sterowniki ze strony www producenta karty.

jaką masz kartę graficzną??