Zacinający się obraz


(Felixo3) #1

Witam. Miałem problemy z wirusami i usunął mi się zawirusowany plik systemowy NDIS.sys,więc zrobiłem naprawianie systemu. Już jest wszystko w porządku z systemem,ale teraz po tym naprawianiu systemu obraz się zacina. Przewijając strony w przeglądarce internetowej zauważam notoryczne "zamulanie" obrazu. Również włączając grę MMORPG nie jestem w stanie grać. Filmy też się zacinają i widać większe piksele.

Moja karta graficzna to : nVIDIA GeForce4 MX 4000

Podejrzewam,że chodzi o sterowniki,ale jestem laikiem,więc proszę o pomoc.


(Adalbert) #2

bezpieczenstwo-i-logi-hijackthis-f16.html

Załóż temat zgodnie ze wskazówkami na górze, żeby ostatecznie wykluczyć wpływ wirusów etc.

Co do sterowników, to zawsze można je przeinstalować.

Jeżeli jesteś laikiem, to poprowadzimy jak dokładnie masz to zrobić, ale musisz podać więcej informacji o swoim komputerze, czyli model płyty głównej.

______________________

Adalbert

Nie doradzaj zaśmiecania forum zakładaniem kolejnych tematów z tym samym problemem. Jeżeli zajdzie taka konieczność - temat może zostać przeniesiony do właściwego dla problemu działu. Wystarczy zgłosić za pomocą opcji Zgłoś ten post.

Agaton


(Felixo3) #3

hijackthishttp://wklej.to/satb

combofixhttp://wklej.org/id/131537/


(Adalbert) #4

fifimu, niestety nie znam się tak dobrze na logach z hijackthis i combofixa żeby Ci doradzać, a doradzić Ci założenia tematu z być może takim samym problemem jak widzisz nie mogę. W takim razie poszukaj identycznego problemu na podanym podforum, może znajdziesz. No i podaj model płyty głównej, chociaż sterowniki się zrobi.