Zacinający się Wheelman

Witam, dziś zainstalowałem Wheelmana i w pierwszej misji jak jadę samochodem ścina mi się gra. Czytałem na innych forach, że może ją skanować anty wirus. Przy moim sprzęcie nie wiem czy to normalne. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

e5200

R4850

2x1gb patriot

corsair 450

xp sp3

Nie powinno ścinać. Dysku nie podałeś, a to istotny czynnik. Poza tym strasznie ubogo opisałeś te parametry.

jeżeli masz pirata napisz do mnie na PW.

Podałem to co jest najważniejsze, dysk dobry :o samsung f1 a i po jakimś czasie gry (nie tak szybko) gra chodzi płynnie, lecz po każdym włączeniu gry trzeba się naczekać.

nie podałeś taktowania proca myślisz że każdy ma czas szukać po necie co się kryje za magiczną nazwą e5200 ? 2x1 patriot - taktowania nie podałeś to też jest ważne jest różnica pomiędzy 667 mhz, a np 1066 mhz. R4850 nie no wiesz nie każdy się domyśli, że chodzi o radeona 4850 tak samo nie napisałeś jakie ten radeon ma parametry są takie co maja 1gb pamięci a są z 512 mb pamięci firma takiego radeona też się liczy. Nie napisałeś czy kręciłeś podzespoły to też jest ważne jako, że przez nieumiejętne kręcenie wychodzą różne wałki.

Odpal sobie defragmentator na wszelki wypadek bo może masz już tak nasyfione.

Syfu brak format był parę dni temu, wszystkie gry chodzą wyśmienicie tylko ten wheelman. Komputer dawno dawno kręcony - stabilny i niskie temp.

e5200 kręcony do 3,5

patriot 2x1gb 800mhz; Napięcie 1:908; Dzielnik 1:1.60 1333:1066

R4850 512mb Gigabyte chłodzenie Zalman

No to nie widzę innego wytłumaczenia poza tym, że to kolejna gra ala komercha. Czyli gra napisana do dupy bez żadnej optymalizacji kodu zrobiona tylko po to by wyssać jak największą ilość mamony od ludzi. Naprawde era dobrych gier przeminęła albo przemija bo to co teraz widzę to tragedia.

Jak ktoś myśli, że to nie jest powodem to niech pisze.