Zacinanie animacji niestandardowych w PowerPoint 2007

Witam

Jak w temacie mam problem z zacinaniem animacji niestandardowych w PowerPoint 2007. Problem polega na tym, że prezentacja została wytworzona w programie PowerPoint2003. Po otwarciu ppt, w PowerPoint2007 (program nie zgłasza błędów, że mogą być konflikty) pojawia się problem z animacją tekstu na niektórych slajdach. Animacja jest prosta zwykłe “wejście powiększenie z rozmyciem” się tekstu. Na początku myślałem, że to problemy z grafiką, więc zainstalowałem najnowsze sterowniki od ATI, ale nic nie pomogło. Sprawdziłem czy problem występuje na innych komputerach, z PowerPoint2007 i problem jest ten sam, więc doszłem do wniosku, że problem jest w programie lub systemie wszędzie był Windows 7. Przy czym odpaliłem tą prezentacje w PowerPoint2010 w systemie Windows7 i problemu nie ma. Więc wydaje mi się, że winny jest PowerPont2007. Próbowałem przekonwertować ją, na pptx lecz problem pozostaje ten sam. (Tutaj także konwerter nie zgłasza konfliktów). Jedynym rozwiązaniem, jakie udało mi się znaleźć jest usunięcie animacji niestandardowej i stworzenie jej od nowa. Moje pytanie czy zna ktoś może inny sposób, bo prezentacji mam dość trochę i każdą przerabiać to trochę czasu to zabierze.