Zacinanie Ekranu

jako że z poprzedniego tematu użytkownik polecił mi zrobić skan wrzucam raporty z  programu Farbar Recovery a jako że nie mogę wrzucić na wklej.org daj jako załącznik

Addition.txt

FRST.txt

Otwórz notatnik systemowy i wklej:

SearchScopes: HKLM - DefaultScope {0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A} URL =
SearchScopes: HKU\S-1-5-21-4097080967-2984004208-531052456-1000 - DefaultScope {0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A} URL =
CHR HKLM\...\Chrome\Extension: [flliilndjeohchalpbbcdekjklbdgfkk] - https://clients2.google.com/service/update2/crx
EmptyTemp:

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok FRST w tym samym folderze.

klasyk95 , zapoznaj się, proszę, z regulaminem działu bezpieczeństwo, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Zrobiłem tak i musiałem zrobić reset komputera.

i co dalej?

Start-Wyszukaj programy i pliki-Notepad

wiem wiem

zrobiłem tak i co dalej?

klasyk95 , chodzi o to, by w tytule była jasna informacja o tym, jaki masz problem z komputerem. Na razie nie napisałeś tego ani w tytule, ani w treści posta. Acorus ma się domyślać, co się dzieje? Proszę o korektę tytułu jeszcze raz!

Resztę masz opisaną w przystępny sposób.Czego nie rozumiesz?

zrobiłem wszystko co napisałeś

co to mi dało?

Nic takiego.To nie sprawa wirusowa tylko systemu lub dysku.