Zacinanie filmików 24Mb/s

Czy jest ktoś w stanie mi wytłumaczyć jak przy prędkości 24Mb/s i sile sygnału niskiej Wifi mogą się filmy na youtube ciąć?

24Mb/s to masz ale na sieci LAN… a jaka prędkość jest w tym czasie od routera brzegowego Twojego dostawcy do serwera z filmem YT?

Jakość sygnału niska może dodatkowo oznaczać stratę pakietów.

po pierwsze, na jaką prędkośc n\masz podpisana umowe z dostawcą ??

jaki masz wynik w testach pedkości połaczenia, np. na stronce:

http://www.speedtest.pl/

nie, na LAN mam 100Mb/s, na wifi w domu mam 28, czasem 34 MB/s. W Speedtest mam download ok. 1MB a upload 1,8 MB. Dodam, że dzieje się to po przesiadce na nowy komputer, na starym kompie nawet jak miałem 11Mb/s to sie filmy nie cięły. Wirusy nie wchodzą w grę. Co najwyżej może chodzić o stery do mojego Pentagramu 802.11g WiFi Hornet

te 100Mb/s to jest prędkość sieci a nie internetu, jak uważasz że masz za niską prędkość idź do dostawcy internetu i dowiedz się co i jak

omg zanim nowego kompa kupiłem było wszystko ok, a pliki zdarzało mi sie ściągać po 2MB/s

reklamuj łącze u swojego providera

jak sie do kabla podłącze to jest ok, stery do karty wifi zainstalowałem, nie jest lepiej

aha, a masz dobry sygnał ??

jak daleko jesteś od routera ??

są jakieś przeszkody w postaci np. akwarium

od routera dzieli mnie jeden strop i 2 ściany, sygnał niski, kręcąc antenką od karty sygnał spada do minimum, kręcenie antenka routrera tez raczej nie pomaga (przed chwilą miałem 48Mb/s ! , ale siła sygnału niska)

Jeżeli te antenki to patyki to ustaw jest równolegle do siebie, tą od routera i w karcie sieciowej, ponieważ owe anteny promieniują prostopadle do swojej pozycji(dookólne).

ok dzieki