Zacinanie filmów i stron internetowych

Witam ! mam problem, którego nie potrafię rozwiązać, mianowicie … około 2 miesięcy temu sformatowałam komputer (był zaśmiecony itd), zainstalowałam wszyetkie sterowniki, programy te co były wcześniej tylko po formatowaniu zaczęły pojawiać się problemy z wyświetlaniem filmów w internecie, samo przewijanie stron odbywa się tak jakby w żółwim tempie natomiast głos w filmikach idzie normalnie a obraz w żółwim tempie … mimo że antywirus nie wyszukiwał wirusa stwierdziłam że to może być jednak jego wina i sformatowałam kompa jeszcze raz zainstalowałam te same sterowniki i programy i dalej to samo … zwróciłam uwagę na flasha którego posiadam bo jest to 14 która sama się akualizuję, wyczytałam że 14 jest przeznaczona na dwurdzeniowy procesor a ja mam jednordzeniowy i to starszy komputer … zainstalowałam więc flasha wersję 10.2 ale problem nie zniknął … macie pomysły co może być powodem złego działania stron internetowych ? ;> :slight_smile:

Przybliż specyfikację komputera:

podaj jaki procesor, płyta główna, ile RAM i jaka grafika.

Bez tego ciężko będzie pomóc.

procesor: 1.87 ghz,  RAM: 2 GB, karta graficza: NVIDIA GeForce 9600 GT. o to chodzi ?

Tak :smiley:

Napisz jeszcze jaki system masz zainstalowany i czy 32bit czy 64bit

windows xp, 32 bity

Spróbuj innych sterowników do karty raficznej, na tej konfiguracji nie powinno być problemu z wyświetlaniem stron i animacji czy filmów flash.

Rozumiem że sterowniki do chipsetu płyty głównej zainstalowane?

tak, zainstalowane. A co do innego sterownika karty graficznej to mam ten sam który był przed formatowaniem i wtedy wszystko działało a teraz nie więc nie wydaje mi się że to z jego winy … ale spróbuję :smiley:

Sprawdź czy na innej przeglądarce też jest to samo.

Ewentualnie przeskanować AdwCleaner.

Nie widzę powodu aby nie działało, nawet na flashu 14, spróbuj jeszcze zainstalować najnowszy flash.

jendak zmiana sterownika podziałała :smiley: dziękuję za pomoc :slight_smile: wszystko działa jak należy :smiley:

Służę uprzejmnie :smiley:

Można smiało oznaczyć ten wątek jako “Rozwiązany”…