Zacinanie gier

witam mam windows 98 i chce grać w gy to mi sie gierki zacinaja pomużcie mi ??od czego to moze być ??a kierki takie jak mi sie zacinaja:

  • GTA 3

-GTA vice city

-need for speed - hot pursuit 2

-maluch recer

-i wielle innych.

od czego to może być mam karte dziforsa 4 (440mx) ram 256 procesor celeron 1.0 ???sorki za błedy ale dobry w tym nie jestem:):):slight_smile:

pomużcie mi od czego mi to sie zacina??dzieki i pozdrawiam Piotr.


Zmiana tytułu

Asterisk

Ile masz aplikacji w trayu ??

Czy defragmentujesz dysk podczas gry ??

A jakie stery używasz??

Powyłączaj znane Ci procesy - niepotrzebne np. Antywirus/Komunikator Itp.

//UPDATE

To chyba nienejlepszy pomysł :smiley:

Wyłącz GG, i niepotrzebne procesy jak zanzaczył kolega :slight_smile:

Może przez karte? Kiedyś miałem ten model i niezbyt dobrze mi gry chodziły (przekłamania, wodotryski itd.)

Przez tego piekielnego celerona ! mam celerona 1.7 i tak jest do d***. karta też nie najlepsza, ja naszcześćie mam Radka 9600 PRO i on mi nadrabia prace procka

Na takie gry to trzeba porządną kartę grafiki inaczej będzie się czkać.Inna sprawa to faktycznie nieznany przez nas stan systemu,który może być skaszaniony totalnie więc zastosuj się do powyższych porad!

Na tej karcie co ma kolega nie ma problemów z tymi grami. :smiley:

Jeśli jest odpowiednio poparta przez reszte sprzętu!

Nie jest to za silne wsparcie!

Słuchajcie, przede wszystkim ból tkwi w Celeronie, jeszcze do tego 1GHz. Jeżeli wymienił by sobie kolega na Pentiuma choćby 1GHz to by było o niebo lepiej !

tylko w GTA3 to może być wina karty ( z doświadczenia) w reszcie gierek które podałęś nie powinno być problemów oczywiście jak grasz w rozdzielczości 800-600 i tego sie trzymaj - nie masz co marzyć o lepszej …

sprzęt masz w miarę a te gierki nie są aż tak nowe i wymagające …

problemu bym szukał gdzie indziej …

od jak dawna to sie dzieje , czy zawsze tak było?

HI nowy komp by sie przydał :stuck_out_tongue: :slight_smile:

nie rozumiem co ty chcesz od celerona :shock: ja mam 700 i vice city mi chodz tylko czasem przytnie bo mam słabą karte graf i tylko 128ram

Co to za procek jak na takie gry?! 1.0 celeron!!

umnie GTA VC chodzilo pieknie na Celku1200, 256 ramu i GF2MX400 :smiley: wiec niepowinien byc problem ze sprzetem, zmien stery na jakies 4x.xx :slight_smile: NFS:HP2 chodzilo mi bez zająknięcia :smiley:

:? :? :?

ja mam celerona 1.7 ale jakoś tak kiepsko to wszystko chodzi. dopiero jak sobie kupiłem radeona 9600pro to sie podciągnęło. i tak zamierzam kupić Pentium 3GHz :smiley: