Zacinanie gier

(Mrowka) #1

witam mam windows 98 i chce grać w gy to mi sie gierki zacinaja pomużcie mi ??od czego to moze być ??a kierki takie jak mi sie zacinaja:

• GTA 3

-GTA vice city

-need for speed - hot pursuit 2

-maluch recer

-i wielle innych.

od czego to może być mam karte dziforsa 4 (440mx) ram 256 procesor celeron 1.0 ???sorki za błedy ale dobry w tym nie jestem:):):slight_smile:

pomużcie mi od czego mi to sie zacina??dzieki i pozdrawiam Piotr.

Zmiana tytułu

Asterisk

(3dm Racek) #2

Ile masz aplikacji w trayu ??

Czy defragmentujesz dysk podczas gry ??

(lazikar) #3

A jakie stery używasz??

(Dragonlnx) #4

Powyłączaj znane Ci procesy - niepotrzebne np. Antywirus/Komunikator Itp.

//UPDATE

(3dm Racek) #5

To chyba nienejlepszy pomysł :smiley:

Wyłącz GG, i niepotrzebne procesy jak zanzaczył kolega :slight_smile:

(Coris Latex) #6

Może przez karte? Kiedyś miałem ten model i niezbyt dobrze mi gry chodziły (przekłamania, wodotryski itd.)

(Kbr) #7

Przez tego piekielnego celerona ! mam celerona 1.7 i tak jest do d***. karta też nie najlepsza, ja naszcześćie mam Radka 9600 PRO i on mi nadrabia prace procka

(system) #8

Na takie gry to trzeba porządną kartę grafiki inaczej będzie się czkać.Inna sprawa to faktycznie nieznany przez nas stan systemu,który może być skaszaniony totalnie więc zastosuj się do powyższych porad!

(lazikar) #9

Na tej karcie co ma kolega nie ma problemów z tymi grami. :smiley:

(system) #10

Jeśli jest odpowiednio poparta przez reszte sprzętu!

Nie jest to za silne wsparcie!

(Kbr) #11

Słuchajcie, przede wszystkim ból tkwi w Celeronie, jeszcze do tego 1GHz. Jeżeli wymienił by sobie kolega na Pentiuma choćby 1GHz to by było o niebo lepiej !

(Cmafatcat) #12

tylko w GTA3 to może być wina karty ( z doświadczenia) w reszcie gierek które podałęś nie powinno być problemów oczywiście jak grasz w rozdzielczości 800-600 i tego sie trzymaj - nie masz co marzyć o lepszej ....

sprzęt masz w miarę a te gierki nie są aż tak nowe i wymagające ...

problemu bym szukał gdzie indziej ....

od jak dawna to sie dzieje , czy zawsze tak było?

(Heniu4) #13

HI nowy komp by sie przydał :stuck_out_tongue: :slight_smile:

(system) #14

nie rozumiem co ty chcesz od celerona :shock: ja mam 700 i vice city mi chodz tylko czasem przytnie bo mam słabą karte graf i tylko 128ram

(dżasny) #15

Co to za procek jak na takie gry?! 1.0 celeron!!

(:: MARIO ::) #16

umnie GTA VC chodzilo pieknie na Celku1200, 256 ramu i GF2MX400 :smiley: wiec niepowinien byc problem ze sprzetem, zmien stery na jakies 4x.xx :slight_smile: NFS:HP2 chodzilo mi bez zająknięcia :smiley:

(fiesta) #17

:? :? :?

(Kbr) #18

ja mam celerona 1.7 ale jakoś tak kiepsko to wszystko chodzi. dopiero jak sobie kupiłem radeona 9600pro to sie podciągnęło. i tak zamierzam kupić Pentium 3GHz :smiley: