Zacinanie gier

Witam.Może nie ten temat,ale proszę o nie usuwanie ponieważ męczy mnie ten problem…

Otóz mam problem ze wszystkimi grami,w które gram.Mianowicie w każdej grze,gra mi się półsekudnowo przycina,chwila spokoju,znowu i tak w kółko…

Mój sprzęt:

Płyta:Asus P5K Motherboard

Grafa:Geforce 8600GTS

Ram:4GB

Proc:Intel Pentium Dual Core Inside 2x2ghz.

Dodam,że system niedawno był formatowany,wszystkie stery poprawnie instalowane itp…

Proszę o pomoc.

Z góry serdecznie dziękuje i pozdrawiam :slight_smile:

Jak temperatura karty graficznej?

Ściągnij HWMonitor i sprawdź temperatury CPU, GPU.

Może też mieć problemy z dyskiem twardy.

Ściągnij HD Tune i daj screen z zakładki Health oraz wykonaj Error Scan (nie zaznaczaj Quick Scan).

Kolego, karta grafiki do wymiany. Ja również taką miałem i są z nią problemy. Jest to wadliwy model, nikomu nie polecam.

EmilGL , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

http://img408.imageshack.us/f/fotora.jpg/ screen z HDtune…A temperatura to mniej więcej 54 stopnie,proszę o pomoc,jeżeli ktoś wie jak rozwiązać ten problem,ponieważ jest to denerwujące,a niestety nie mam kasy na nową karte ;/

Grunt to dobra rada,nie znając vendora karty graficznej wie że ma taką samą i że to wina modelu,bez komentarza

Podaj jaki masz zasilacz ?,podaj screen z GPU-Z z temperatur karty graficznej i screen z HW Moniotor jakie są temperatury na chipsecie i na procesorze.