Zacinanie myszki po starcie systemu WidowsXP SP3

Witam

Mój problem polega na tym że gdy włączam komputer mija maksymalnie 2 min i myszka staje w miejscu … gdy podpinam pod inne usb działa 2 sec i dalej to samo …

Może tyczy się to z tym ze mam problemy z Trojan-GameThief.Win32.magania …

Mój Sprzęt to

Nvidia GeForce 275 GTX (Gainward)

Amd Phenom X4 2.3 GHz Socket am2+

4gb Ram 800mhz

Gigabyte MA780G-UD3H

ostatnio miałem problem z wchodzeniem w dyski … po podwójnym kliknięciu wyskakiwało okno Otwórz za pomocą … Problem naprawiłem…

Mój antywirus to Kaspersky Anty-Virus 6.0 [w tej chwili skanuje komputer(wyskoczyły już 21trojany o których napisałem wyżej)]

Loga w tej chwili z Hijackthis lub z combofixa nie pokaze bo bez myszy nie poradze sobie …

Komputer ma dopiero 1 miesiąc.

Miałem już taki oto problem z myszką i zrobiłem format , teraz nie sformatuje komputera bo mam nie opłaca się (zrobię to w ostateczności) Tyle że wtedy nie moglem otworzyć menadżera urządzeń .

Bardzo Proszę o pomoc …

Jeżeli ktoś będzie potrzebował jeszcze jakichś informacji proszę napisać

Z góry Dziękuje.

Pozdrawiam BooMss

@down

Kaspersky Anty-Virus 6.0 taki tylko miałem pod ręką

Kaspersky Anty-Virus 6.0 :x Dawno jest już Kaspersky 2009

Zainstaluj Malwarebytes Anti-Malware Zrób aktualizację programu i przeskanuj cały komputer.

BooMss , Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

Dodaje loga z HiJackThis

http://wklej.org/id/169662/

@Edit

Zgodnie z podpowiedzią użytkownika Kamil2993 usunąłem te wpisy

O4 - HKCU…\Run: [cdoosoft] C:\DOCUME~1\BooMss\USTAWI~1\Temp\herss.exe Ten

R3 - URLSearchHook: DeviceVM Url Search Hook - {0063BF63-BFFF-4B8F-9D26-4267DF7F17DD} - C:\WINDOWS\system32\dvmurl.dll i ten

@edit2 Dodaje loga z Malwarebytes

http://wklej.to/05Li

Usunąłem 4 zainfekowane wpisy

ZAUWAŻYŁEM ŻE PO 15 MINUTACH MYSZKA DZIAŁA NORMALNIE ! Lecz po starcie systemo znow czekam kazde 15 minut

PROSZE O POMOC !