Zacinanie myszy

mam problem z myszką kupilem nową myszke bo stara mi sie przycinała a szczegulnie w grach ale i ta sie zacina przedtem było ok jak rozwiązac ten problem w jakiś ustawieniach czy jak? moja myszka to a4 tech.

może sprawdź czy myszka się nie brudzi od spodu :stuck_out_tongue:

jeśli to myszka kulkowa zajrzyj do środka :stuck_out_tongue:

najczęstszą przyczyną zacinania jest bród :mrgreen:

Podłączę sie do tematu gdyż mam podobny problem, tyle że dotyczy to myszy optycznej A4Tech. Problem objawia się tym, że albo nieruchomieje wskaźnik myszy i nie da się ruszyć z miejsca, albo zablokowane są wszystkie przyciski i nie reagują na kliknięcia myszą (klawiatura działa). Pomaga w tych wypadkach jedynie chwilowe odłączenie kabla myszy z gniazdka lub restart komputera. Czasem problem ten występuje kilka razy dziennie, albo co parę dni.

Dodam że mój system to Windows’98 a i sam komputer jest również archaiczny.Do tej pory ten problem nie występował, zaczął się dopiero od chwili zakupu tej nieszczęsnej myszy optycznej.

Dodam jeszcze, że występuje to szczególnie gdy mam otwartych w tle kilka programów jednocześnie lub kilka-kilkanaście stron w przeglądarce internetowej. Co może być tego przyczyną?

Z góry dziękuję, jeśli ktoś zechce naprowadzic mnie na rozwiązanie tego problemu.

Jeśli masz mysz z laserem i bez podkładki to też może być przyczyna ponieważ są do nich specjalne podkładki 1 - kolorowe