Zacinanie się dzwięku, kursora i obrazu

Witam,

3 tygodnie temu kupiłem kompa (laptop), Acer Aspire 5320. Zainstalowałem na nim Win XP Prof SP2 i

wszystko smigało bez problemu. 3~4 dni temu zauważyłem trzaski przy oglądaniu filmu, w

nieregularnych odstępach czasu, bardzo krutkie. Po przyjrzeniu się zauważyłem ze podczas trzasków

przycina się też myszka i delikatnie obraz. Próbowałem zmieniać kodeki, sterowniki. Nic.

Zainstalowałem tez od nowa Xp-ka i tylko podstawowe stery: chipset, vga, dzwiek, kodeki (klite) i all playera.

Wszystko na nic, dalej to samo…

Czy ktoś ma pojęcie co mogło się stać??? W międzyczasie komp cały czas ładnie stał sobie na biurku.

Czy możliwe że coś się stało bo stał w nocy bez baterii i bez zasilania??

Mam nadzieje że ktoś mi pomorze bo męczy mnie to…

Z poważaniem

Marek KRET

Ja bym polecił zadzwonienie do autoryzowanego serwisu i spytać się, dlaczego, może coś pomogą. Masz gwarancję?

Mam gwarancje, tylko ze teraz jestem w finlandii na wymianie i nie bardzo bede mogl oddac sprzet do serwisu.

Ale zauwazyłem ze wszystko dziala jak tylko wylacze karte wifi…jak internet smiga po kablu wszystko jest ok, nic sie nie zawiesza, a w momencie jak wcisne przycisk karty wifi, od razu zacinka…

Moze to wina sterownika?? ale przedtem na tym samym sterowniku wszystko smigalo bez zarzutu…;/

Czy w nowych lapkach karta wifi jest zintegrowana gdzies na plycie czy jest niezaleznym urzadzeniem???

Złączono Posta : 05.11.2007 (Pon) 22:49

Grzebiac po sprzecie znalazlem winowajce, jest nia karta WIFI. Broadcom 802.11g, nic wiecej na jej temat znalezc nie moge, everest tez niczego wiecej nie wyswietla. Jak jest polaczona to zacina kompa, jak tylko rozlacze siec, to wszystko dziala normalnie. Po kabelku komp smiga az milo…

Co moze byc przyczyna?? sterowniki?? kilka dni temu wszystko smigalo jak powinno…