Zacinanie sie gier i nie tylko

Witam

Jestem nowym uzytkownikiem tego forum i nie mogłem znalesc podobnego tematu wiec pisze nowy.

Mam taki problem szczególnie z gra Need For Speed Most Wanted ,gdyz gra bardzo mocno sie zacina w trakcie wyscigu zreszta nie tylko róznie to bywa.Wymieniłem ostatnio karte na Gigabyte Radeon 9550 128/128 mam 256 Ramu, 1,7 Celeron ,Plyta główna ASrock P4V88 komponenty sa raczej wystarczajace by grac plynie na na takiej rodz.800x600 i minimalnych detalach.Z systemem tez nie bylo za ciekawie lecz teraz jest lepiej po oczyszczeniu rejestru ,defragmentacji dysku i zwiekszanie pamieci wirtualnej(choc nie wiem czy dobrze ja ustawiłem a ustawiłem tak: poczatkowa 386 a maksymalna 768).Probowałem zmiane sterowników ze zwyklych(najnowsze) na Omega i zauwayzłem ze na kazdej grze i na kazdych innych sterwnikach inaczej wszytsko chodzi.

Co radzicie w takim przypadku ?

Myśle, że masz jakiś syf na kompie. Wrzuć loga.

PZDR :wink: :wink: :smiley: :slight_smile: :mrgreen:

Skanowałem antywirem i ad-aware i czysciutko.

Czym jeszcze przeskanowac polecasz jesli myslisz ze to od tego?

Jakiego loga?(jestem tu nowy wiec ,troche to potrwa zanim sie zaklimatyzuje :stuck_out_tongue: )

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

Prosze bardzo i dzieki za podpowiedz ;]

wejdz w start>>uruchom>>msconfig i w zakladce autostart wylacz niepotrzebne rzeczy. Wg mnie masz za malo ramu jak na NFS. Ja mam GF6600GT i 1 GB ramu a i tak nie gram na najwyzszych (prawie najwyzsze detale i 1024x768)

Wczesniej az tak sie nie przycinalo jak teraz.Miałem wczesniej GF 3TI 200 i 640 Ramu(2 X 256 i 128) i grałem na 800x600 i ustawiłem detala mniej niz srednie i bylo elegancko jak dałem wyzej to juz sie cielo.

czysty log :wink: