Zacinanie się gier

Witam wszystkich;]

Mam problem poniewarz jakiś czas temu wymieniałem płyte głowną (z ABIT KV7 na ECS K7S5A) i od tego czasu jaką zainstaluje grę to się bardzo tnie. Gdy na początku jest filmik gry to przejdzie dobrze czasazmi zetnie 2 sekundy nic nie dam rady zrobić i potem idzie dobrze. Gdy wejdzie do menu głownego to się tak tnie ze nie da się nic rady zrobić. Zetnie się na 3 sekundy przesyne myszke kawałek i znowu. Chodzi znaczy chodził mi tylko CS 1.6 bo teraz gdy gram na jakimś serwie to po chwile zacina się i monitor się wyłancza.Światełko mruga tak jakby było wyłączony. Bardzo prosze wszystkich o pomoc , poniewaz juz nie daje rady:P Z góry wszystkim dziękuje bardzo. Pzdr

Ja miałem podobnie, po wymianie płyty głównej nie tylko gry ale także podczas pracy komputer scinał i postanowiłem z kolegą sprawdzić płytę na jego zasilaczu i chodziło wszystko jak trzeba . Więc kupiłem nową zasiłkę i zaczęło działać.

Aha…czyli mówisz ze od zasilacza a czy da się to jakoś sprawdzić w inny sposób albo zrobić coś innego?? Prosze o odpowiedzi.

Napisz jaki masz zasilacz i coś więcej na temat twojego komputera, możesz sprawdzić też napięcia np. programem Everest.

mam everest tylko jak to sprawdzić. jestem nowym uzytkownikiem mógłbyś powiedzieć jak to sprawdzić i wystawić??

prosze tu masz dane na temat komputera :

Właściwości opcji zasilania

Bieżące źródło zasilania Prąd sieciowy

Stan baterii Brak baterii

Pełny okres życia baterii Nieznane

Pozostały okres życia baterii Nieznane

Nazwa płyty głównej ECS K7S5A Typ procesora AMD Athlon XP, 1100 MHz (11 x 100) Pole Wartość

Temperatury

Płyta główna 32 °C (90 °F)

Procesor 34 °C (93 °F)

GPU Diode 58 °C (136 °F)

WDC WD800BB-00JHC0 [TRIAL VERSION]

aha NVIDIA GeForce 6200

Wartości napięć

Napięcie rdzenia procesora 1.62 V

+2.5 V 2.48 V

+3.3 V 3.26 V

+5 V 5.00 V

+12 V [TRIAL VERSION]