Zacinanie się GTA IV

Witam

Pisze ten watek bo jest chyba przejedyny - mam GTA IV i po zastosowaniu porad z tej strony

link

http://se-center.info/showthread.php?t=102109

GTA IV nadal sie tnie ! Moj kuzyn ma wolniejszego laptopa niz Ja komputer stacjonarny [moj-Intel Core 2 Duo 2.40 GHz, Gigabyte 945 GCM S2L, 2 GB Ram DDR 2, GeForce 9500 GT 1GB + udostepniana pamiec z ramu- razem 1795 GB !!

dzieki za odpowiedzi , pozdrawiam

chris_au , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

A jakie masz pamięci na karcie ddr2 czy ddr3 ? jak ddr2 to się nie dziw że tnie.

I to przecież 9500gt więc słaba.

sprzedaj tą 9500 gt a kup conaj mniej 9800 gt tylko z ddr3

To co w koncu mam zrobic by to cos ruszlo bez zaciec ? Pamiec mam chyba DDR 2. Irytuje mnie to, ze na innych komputerach slabszych technicznie [np. notebook] dziala lepiej niz na tym czyms. Jedynie Simsy 3 “zyja” normalnie. I co tu mozna zrobic ? bez wymiany sprzetu itp. ? Nie wiem dlaczego Viscie potrzeba dodatkowej pamieci na karcie. Nie wiem jak bylo pod XP, bo go tez mialem wczesniej. Moze na poczciwym XP-ku dzialac bedzie ok ?

na jednym kompie chodzi dobrze na innym źle. Mi się ścinało jak miałem 2gb ramu, a teraz jak mam 4 to mi chodzi dobrze.

GTA IV to jedna wielka loteria.