Zacinanie sie kompa


(Soczysty0700) #1

Witam!

Od jakiegoś czasu mam 'super laga' :cry: Jakieś kilka dni temu sie to zaczęło nie wie czemu, ze nagle z sekundy na sekunde zacina się cały komp i nic nie można zrobic, nie moge nawet myszką ruszyc, jakby się wyłączyła ale laser się świeci i muszę wtedy zresetowac kompa, bo lag nigdy nie ustaje. Po włączeniu dalej dzieje się to samo po paru minutach. Dawniej jeszcze taki dziwny dźwięk wydobywał się z kompa, przypominający piszczenie ale juz go nie słychac.

Dzieje się tak co kilka dni, np. wczoraj mi się tak zacinał to dzisiaj może juz chodzic dobrze ale za np. 2dni znowu może powrócic. Nie wiem czym to moze byc spowodowane.

Może wydawac się, że trochę chaotycznie to opisałem ale spieszy mi się troche, dlatego. :slight_smile:

Pozdrawiam

OTL: http://wklej.to/GBOsK

Extras: http://wklej.to/NMxSB


(Acorus) #2

Odinstaluj a2zLyrics-16,qone8 Browser Protecter.Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/fr/dow … adwcleaner z funkcji Skan(Szukaj) a następnie Clean(usuń)

Zainstaluj aktualizacje do programow wskazanych przez Security Check

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html jako out of date.


(Semtex) #3

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.


(Soczysty0700) #4

Już to robilem niedawno jak wyskakiwały mi reklamy… a2zLyrics-16 usunięty, a qone8 Browser Protecter nigdzie nie ma albo nie potrafie szukac. Użyłem adwCleaner i aktualizowałem poniekąd programy i wciąż zawiesza mi się komp dzisiaj chyba 4 razy. Może inne porady.