Zacinanie się komputera i gry

Kurde, ja nadal nie wiem, przecież to jest nienormalne, żeby mi się team fortress 2 cięła, to jest jakiś śmiech na sali.

Chyba kupię najpierw tą pastę, zobaczymy jak mi się poprawi wszystko. To chyba będzie najlepsza opcja. Dzięki jeszcze raz.

Polecam Ci kolego z zawartością srebra, najlepiej 99%. kosztuje w granicach 30-40zł, ale obniża mocno temp (przynajmniej 20C). Ale zanim nałożysz pamiętaj o usunięciu starej pasty.

Dobra, słuchajcie ziomki. Bo dzisiaj generalnie wpadłem na pomysł, żeby zrobić sobie małą renowację komputera. Budżet jakim będę dysponował, to jakieś 500zł, ewentualnie 600zł.

W planach mam dokupić 2gb pamięci, pastę i nową myszkę. Problem mam jeszcze taki, że czasami mi się komputer wiesza i muszę resetować. Czy to wina zasilacza? Tak słyszałem gdzieś

Pozdrawiam

Twój zasilacz jest w porządku, więc wydaje mi się że to nie jego wina.

W takim razie dlaczego komputer się zawiesza albo sam się resetuje?

Być może z powodu zbyt wysokiej temperatury procesora pod obciążeniem. Nałożysz pastę to się przekonasz, czy problem ustąpi czy nie.

Jeżeli problem będzie dalej występował pozostanie ci przetestowanie, po kolei, podzespołów w komputerze.