Zacinanie się laptopa v6515 przy muzyce + flashu

Witam,

Mam problem, który męczy mnie już od jakiegoś czasu, a mianowicie, mój laptop Esprimo V6515 [wersja z 3 giga pamięci ram i dyskiem 160 giga] zacina się, gdy jest włączona przeglądarka [teraz Firefox, ale sprawdzałem na każdej - chromie, ie i operze], foobar [przy winampie też łapał zawieszki] i gadu-gadu [7.7 - przy nowszym też wieszał].

Problem się pojawia, kiedy jest włączona jakaś muzyka. Gdy nie słucham niczego, to laptop chodzi jak zły, a jeśli jest coś włączone, czy to wrzuta, YouTube czy muzyka z dysku laptop zaczyna się wieszać [informacje, że program nie odpowiada]. Wydaje mi się, że coś musi być złego ze sterownikami od muzycznej.

Co najlepsze, laptop tak zachowuje się na każdym systemie z rodziny Windows [XP, oryginalna vista, tylko przy becie 7 działał przez jakiś czas dobrze, potem też zaczął się tak dziwnie zachowywać].

Może ktoś miał podobny problem i może mi jakoś pomóc? :slight_smile:

Zapomniałem dodać, że wystarczy wyłączyć muzykę, gdy laptop zaczyna fiksować i wszystko wraca do normy.

Dodane 08.07.2009 (Śr) 21:46

Odświeżam.

witam … mam identyczny problem zwiazany z tym laptopem. zajmuje sie komputerami od paru lat . a tutaj nie pomagaja najnowsze sterowniki , wgranie nowego biosu , zmiana trybow DMA itp itd. prosze o pomoc tak jak kolega. a ty kolego jesli znajdziesz przyczyne prosze zadzwon albo napisz norman471@wp.pl. pozdrawiam

Odświeżam, problem cały czas występuje.