Zacinanie się myszy

Witam.

Mam problem z myszą A4-TECH R7-70D-1 Jest to bezprzewodowa mysz optyczna na USB. Zacina sięw pewnym momencie(nie zauważyłem żadnej zależności), nie reagując ani na ruch, ani na kliknięcia i pomoga jej tylko twardy reset - odpięcie odbiornika USB od komputera. Używałem sterowników Windowsa XP, potem tych z płyty instalacyjnej, nic nie pomoga. Macie jakieś pomysły bądź doświadczenia?

A może podłącz pod inny port USB.

1.adam749 już napisał

2.możliwe że masz nieco zasyfiałą myszkę

3.mysz może być wstrząchnięta

4.być może to może być wirus blokując mysz

to ciekawe bezprzewodowa na USB…

  1. brak pozytywnych rezultatow

  2. jest nowa

  3. “wstrząchnięta”? Na innym kompie dziala poprawnie. Mam lapka Dell d830 z touchpadem i trackpointem, moze to jest problem?

  4. nie sadze, mam antyvira, ale zapuszcze jeszcze skan mksem

Dodatkowo przeskanuj kompa za pomocą Spyware Doctor Starter Edition

…sprawdź czy inne myszy dobrze chodzą na twoim kompie

witam.

mam ten sam problem.

Pracuje na lapciaku FS D-9500 i mam ten sam objaw. lubię tą myszkę ale strasznie mnie denerwuje to jej zacinanie. na kompie stacjonarnym działa dobrze, testowana przez miesiąc żeby nie było. teraz testuje na drugim lapciaku u żonki.

Flashowałem bios, rekonfigurowałem USB w biosie i systemie na wszelkie sposoby, itd itp.

System to oryginał XP Pro z licencji zbiorowej. Nie sprawdzałem jakby się to zachowywało na Wiscie, ale nie lubie tego “czegoś” co MS nazwał systemem operacyjnym.

Mnie przychodzi jeszcze jedna rzecz do głowy, że może chodzi o gryzienie się tej myszy z wbudowanym touch pad’em (chyba dobrze napisałem), ale inne myszki, a testowałem chyba ze 3 albo 4 działają poprawnie, mówię tu o bezprzewodowych na USB. Stary bezprzewodowy A4-Tech optic pro chyba deluxe, 2 mysze tracert’a, w tym jedna Exclusive i zestaw logitech cordless desktop (klawiatura + mysz) wszystko bez najmniejszego zająknięcia.

Spróbuje wyłączyć systemowo touch-pada i coś pokombinować, zobaczę co się stanie.

nic innego teraz mi do głowy nie przychodzi.

Mam tą samą myszkę z tym samym problemem;/

Mój lapek to dell d620

Sprawdzałem na linuchu myszka śmiga więc to problem w windzie :confused: