Zacinanie systemu

Witam, mam problem z Windowsem 7. Wcześniej wszystko przebiegało bez problemu, rano włączyłem komputer i wyszedłem na chwile, kiedy wróciłem system się kompletnie zawiesił. Nie dało się nawet ruszyć kursorem, godzina zatrzymała się (było opóźnienie jakieś 10 min do rzeczywistego czasu). Zresetowałem komputer, ledwo włączyłem przeglądarke i znowu to samo. Zresetowałem po raz kolejny, tym razem system zawiesił mi się w momencie ładowania Windowsa, podjąłem kilka prób uruchomienia, ale nic. Zdecydowałem się na formata. Wszystko idzie dobrze aż do końca instalacji. Ostatni etap czyli “Kończenie instalacji” wtedy instalacja się zacina…kropki które oznaczają ładowanie zatrzymują się, nie da się ruszać kursorem czyli dokładnie to samo co wcześniej. Windowsa XP zainstalowałem bez problemu. Windowsa 7 próbowałem instalować na milion sposobów, kilka różnych wersji. Co mam zrobić, żeby w końcu zainstalować windowsa 7?

Na jaki sprzęt chcesz zainstalować Win7 ?

Na starszego notebooka to może nie być sterowników.

4 GB ram, E5200, GF 9600, asus P5KPL-CM, modecom 400w taki sprzęt.

Według specyfikacji:

http://pl.asus.com/Motherboards/Intel_S … ifications

Jest tam podane:

O/S Compatibility Windows Vista,Windows XP

Wydaje się jednak że powinno pociągnąć Win7 skoro daje radę z Vistą.

Pracowałem rok na Windowsie 7 na tym komputerze i nagle coś się zaczęło psuć.

Spróbuj wyczyścić BIOS i ogulnie całe wnętrzności, bo przyczyna może być temperatura.

Ja bym ze swojej strony polecił przejechać RAM Memtestem i sprawdzić czy tu czasem nie ma problemu.

Ja tak miałem też, jakiś bad sector był na początku dysku, tylko że nie pamiętam czym to “naprawiałem” ale przeleciałem jakimś programem od bad sectorów i już jest ok.