Zacinki w Gothic 3

Witam.

Dziś sobie zainstalowałem Gothica 3 oraz najnowszego patcha 1.75 i okazało się że ta gra mi się przycina chwilowo jak jestem w miastach, w lesie oraz czasami na otwartej przestrzeni.

Mój sprzęt to:

System: Windows 7 64 bit

Procesor: Intel Core I5 2500K 3,3 GHz 4 CPU

Karta graficzna: Sapphire Radeon HD7870 2GB

RAM: Pamięć Corsair 2x4GB, 1600MHz DDR3, CL9, XMS3

Płyta główna: ASRock P67 PRO3

Zasilacz: XFX Core 550W

Dysk twardy: Western Digital Caviar Blue, 3.5’’, 500GB, SATA III, 7200RPM

Czy ta gra powinna się zacinać na takim sprzęcie czy ona po prostu tak ma?

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam

Ta gra tak ma ona jest jedną z najbardziej zbugowanych i jedną z najgorzej zoptymalizowanych gier.

Bzdura. adrianixy nie ma pojęcia o czym pisze. Na takim sprzęcie nie powinno być przycinek lub powinny być one prawie niezauważalne. Gothic 3 był zabugowaną grą do czasu wydania którejś poprawki. Obecnie gra jest prawie idealna. Na sprzęcie z 2006 roku może i chodziła kiepsko, ale minęło już ponad 6 lat…

Gra została zoptymalizowana i załatana razem z wydaniem CP Patcha 1.7 w 2009 czy 2010r( nie jestem pewien), każdy kolejny patch “wyciskał” z silnika gry co raz więcej (nowe efekty graficzne itd)

Gra powinna na Twoim sprzęcie chodzić idealnie.

Na moim C2D E8500 (3,16Ghz), GF 9800GT 4GB ramu DDR2 800 itd. (wszystko co z platformą 775 związane) gra chodzi idealnie w rozdz. 1920x1080

Niestety gra niezbyt lubi się z niektórymi Radeonami. Na moim lapciakowym 5470 mam kaszanę zamiast grafiki. Na niektórych odwala inne rzeczy. A na jeszcze innych nie ma problemu.

tak Frankfurterium dobrze mówi wczesniej było dużo problemów z cieniami problemy były tylko na AMD dawniej na ATI.

akurat karty nvidia z tą gra nie mają problemów.

Fakt że z tym najnowszym patchem powinno być bez problemu.