Zadanie w Sea Dogs

Dostałem zadanie od gubernatora Grand Avilla, abym zdobył angielską miejscowość Dead Island. Próbowałem rozwalić ją ponad 1000 bomb, miałem także po kilkaset kul, kartaczy i kul łańcuchowych i niemogłem, ale nie mogłem jej rozwalić. Wpisyałem nawet kod na większą moc dział i też nic. Czy ktoś może zna sposób na zdobycie Dead Island???

Solucja do gry : http://www.subsim.com/ssr/walk_sd_eng.html (wersja angielska)

ctrl + z + kod (na pelnym morzu) get_me_magic - dziala, have_live - zaloga i naprawa statku, takim sposobem zdobedziesz ta wyspe, jezeli jednak nie chcesz uzyc kodow to wszystko zalezy od statku jaki posiadasz, załogi doswiadczenia i odpowiedniego manewrowania,

Używałem tych kodów,wpisywałem także na brak zniszczeń. Pływam galeonem wojennym, mam chyba piąty stopień doświadczenia,pona 4oo pkt i nie mogę tej wyspy zdobyć. A jak mam manewrować? Bo podpływam raz z jedej, raz z drugiej strony.

Złączono Posta : 18.10.2005 (Wto) 19:40

Używałem tych kodów,wpisywałem także na brak zniszczeń. Pływam galeonem wojennym, mam chyba piąty stopień doświadczenia,ponad 400000 pkt i nie mogę tej wyspy zdobyć. A jak mam manewrować? Bo podpływam raz z jedej, raz z drugiej strony.

wydaje mi sie ze nie dokonales wystarczajacych zniszczen twierdzy (np nie zniszczyles wszystkich dzial) i dlatego nie mozesz dokonac szturmu. gdy ja w nia gralem bylo tez tak ze musialem czasami po zniszczeniu twierdzy podplynac jeszcze blizej aby pojawil sie ten obrazek do szturmu.

A jak mam się uzbroić??? Ponad 1000 bomb i po kilkaset innej amunicji chyba nie wystarczy,bo już tak próbowałem i nic. Jak tak strzelałem to nic się nie pojawiało. Długo może trwać takie zdobycie???

zdobycie trwa doscyc dlugo zalezy jaka brania atakujesz (bomby sa najlepsze, np kartacze rozwalaja tylko zagle) i od twojej celnosci, zniszczenie bedzie widoczne od razu gdy np zniszczysz 1 dzialo masz maly wybuch i ogien jak zniszczysz wszystkie dziala fortyfikacji masz duzy wybuch widac bardzo duze zniszczenie i pojawia sie obrazek z napisem do szturmu.