Żaden mikrofon nie działa

Zrób zdjęcie gdzie podłączasz ten mikrofon.

 

http://prntscr.com/cd0m1d
zdjęcie w najlepszej jakości na dodatek musiałem użyć latarki bo mój aparat jest słaby

 

A zrobisz zdjęcie tak, żeby było widać wszystkie gniazda? Tam są tylko trzy dziurki? Tak z tyłu płyta przypadkiem nie wygląda?

Tak wygląda tak ta  płyta są wszystkie gniazdka jak na zdjęciu.

Postaram się być w miarę grzeczny i nie złośliwy - jak sądzisz…  czy jak podłączysz różową wtyczkę zamiast do niebieskiego do różowego gniazdka (gdzie jest nawet na gniazdku narysowane, że tam podłącza się mikrofon) nie będzie działać lepiej? 

Jak podłączyłem różowy kabelek do różowego otworu to zaczął mi mikrofon burczyć.

Słychać mnie jak gadam przez mikrofon ale ciągle mi brzęczy mikrofon i to jest problem

Co znaczy że Ci brzęczny mikrofon? Z mikrofonu wydobywa się dźwięk?

Takie (Teraz będę udawał dzwięk tego jak głupi) BZZZZZZZZZZ robi, jak przybliżam mikrofon to ust dzwięk się podgłasnia tak jakby i te brzęczenie

Dźwięk bezpośrednio z MIKROFONU czy z GŁOŚNIKÓW? 

Jak narazie to zostawie tak żeby mi brzęczyło jak się coś pogorszy to napisze znów w tym temacie ok?

Powiem ci tak, do niebieskiego dało by się podłączyć mikrofon o ile miałbyś po drodze jakiś wzmacniacz o odpowiednio małej mocy. Co do tego bzyczenia - masz w gniazdku uziemienie ?

 

Przejmujesz @drobok pałęczkę, teraz Ty będziesz tłumaczyć jak sprawdzić uziemienie. Ja poległem na dopasowywaniu kolorów. 

Ja tu takich instrukcji pisać nie będę bo jeszcze mnie ktoś pozwie jak mu pikawa nie da rady po spotkaniu z “sinusem” 230V 50Hz :wink: