Żadna przeglądarka nie otwiera mi jednej strony

Witam.

Strona o którą chodzi to ,zedo.pl". Kiedyś można na niej było pobrać tapetki na telefon, teraz jest to mniej więcej portal społecznościowy. IE 8 otwiera tę stronę jako zupełnie białą kartę, nie ma żadnego powiadomienia o błędzie. Próbowałam uruchomić IE bez dodatków - to samo. Pobrałam i na nowo zainstalowałam IE 8 - też nic. Co dziwne wpisując nazwę w Google nie wyświetlają się propozycje zapytań dotyczące frazy ,zedo". Po wpisaniu ,zedowolony’’ i kliknięciu enter mam białą czystą stronę, a powinno być ,czy chciałeś wyszukać zadowolony i linki pod spodem".

Myślałam, że to jakiś błąd IE, więc zainstalowałam Firefoxa i jest dokładnie tak samo.

Niedawno miałam problem z zainfekowanym pendrive, ale problem rozwiązałam przy pomocy tego forum i wszystko było ok.

Moj system to xp , antywirus Kaspersky.

Dodam jeszcze, że na drugim komputerze w domu strona normalnie się otwiera.

Najpierw w Kaspersky’m wstrzymaj ochronę i sprawdź czy Ci wczyta tę stronę.

Zapewne po tym strona zadziała, przynajmniej tak jest w moim przypadku, też używając Kaspersky’ego.

Wznów ochronę i zrób co poniżej.

PPM na ikonkę Kaspersky’ego -> Ustawienia -> Filtrowanie zawartości -> Blokowanie bannerów -> Ustawienia -> “Biała” lista -> Dodaj -> *zedo.pl*

Zatwierdź zmiany i od tej pory, strona powinna działać.

Wielkie dzięki. Strona działa.

Pozdrawiam.

Bez powodu nie blokowano tej strony! Strona figuruje w bazie kilku programów antyspyware m.in. w Spybot.

Bo jest chyba wirus lub spyware o nazwie ,zedo". A ja mam blokowane wszystko z frazą ,zedo" - nawet jak w Google wpiszę ,dobre programy+zedo" to wyskakuje pusta biała strona. Co dziwne na drugim komputerze też jest Kaspersky (ten sam, tylko wersja Trial - 30-to dniowa) i tam zedo chodzi normalnie. Po odblokowaniu w Kasperskym strona się otwiera, ale tylko po wpisaniu adresu www w pasek przeglądarki. Po wpisaniu do Google jest pusta strona. Dziwne.