Żadne kodeki nie działają

po instalacji visty (home basic) zainstalowałem allpalyera, real alternative oraz K-Lite Codec Pack 5.5.1 Full no i myślałem ze sobie ogląda jakiś film a tu klapa. nic nie działa (avi, rmnb), w żadnym odtwarzaczu. następnie odinstalowałem K-Lite Codec Pack 5.5.1 Full i wrzuciłem FFDShow, próbowałem też starsze wersje allplayera ale ciągle to samo… jak toś ma jakieś pomysły to pisać, z góry dziękuję za wszelką pomoc :slight_smile:

hmmm ja miałem tak przynajmniej w win 7 ze musiałem tylko zainstalować kodeki do rmvb w vista może też tak jest. a po zainstalowaniu twoich się gryzą i nic nie działa. wywal wszystko i uruchom ponownie pc otwórz jakiś avi jeżeli nie będzie działało polecam opcje allplayera jaką jest pobierz brakujące kodeki znajdziesz ją w ustawieniach na samej górze w zależności od wersji. wysyłasz sms chyba 4zł i masz wszystkie kodeki jakie potrzebuje twoja dusza polecam opłaca się

spróbuj tego: http://www.dobreprogramy.pl/The-KMPlaye … 12538.html

Zainstaluj Vista Codecs Package i zobacz

a wiec tak: wyrzuciłem wszystki codecki i wgrałem VLC a potem K-lite… i wszystko działa dziękuję za pomoc :smiley: