Zagadka

No moim zdaniem ta kreska nalezy do tego prostokąta u góry po środku, ale jeżeli nie, to sie nie da inaczej :mrgreen:

Dwa razy przeciąłeś ten prostokąt na dole po prawej.

EDIT: Ups łączenie postów nie działa ? :smiley:

Mi coś nie wychodzi…

Dziwisz się jak sam popsułeś :mrgreen:

Chyba mam rozwiązanie:

d9ccf2f79f05ef8fm.jpg

chrucik nie przeciąłeś jednej ścianki…

ludzie zlitujcie się! na to nie ma rozwiązania, nie dociera do co niektórych?

jeszcze raz zacytuje:

nie dawajcie już więcej screenó bo na 100% jest w nich błąd…

Nie ma tutaj rozwiąznia, w każdym wariancie będzie błąd, tak już ustawione są klocki :wink:

ten rusunek jest rozwiazaniem tej zagadki :smiley:

niby który

prawdą jest to że poziom kompetencji nauczycieli schodzi na psy

jeśli jakiś twierdzi że się da to rozwiązać, to powinien zostać wy…rzucony ze szkoły

szkoda, że dobry nauczyciel jest wyjątkiem, a nie regułą :frowning:

o jeny,co Ty gadasz.Powiedział ,że zobaczył w gazecie(nie pamiętam już jakiej,bo to było 3lata temu) więc rozwiązanie być powinno.A była to lekcja w żadnym stopniu nie związana z matematyką.Zagadka została pokazana tak dla rozluźnienia.Co do nauczyicela to jest bardzo ok.

Oczywiście że jest rozwiązanie… i sam na nie wpadłem. Zadnego googlowania - nic. CAŁKOWICIE SAM !!

I co więcej, jestem gotów się o to ZAŁOŻYĆ o 50 złotych !!

Ja niniejszym podpisany - BlackMan założę się Z KAŻDYM, ze uda mi się przeciąć BOKI WSZYSTKICH znajdujących się na poniższym obrazku prostokątów JEDNĄ LINIĄ, NIE PRZECINAJĄC ŻADNEGO Z BOKÓW 2 RAZY !!

bdd95ace3e49efe7med.jpg

UCZCIWIE to mówię - NIE MA ŻADNEGO HACZYKA ! Po prostu uda mi się przeciąć wszystkie LINIE TYLKO RAZ !!

Rozwiązanie prześlę na email osobom zainteresowanym po 3-4 dniach (bo być może będą w tym czasie osoby zainteresowane zakładaniem się)

prostokąt ma 4 boki.

w tym przypadku należy raczej mówić o drzwiach czy ściankach.

a to tak tylko żeby nie było niedomówień.

p.s. ROZWIĄZANIA NIE MA 8)

To zakład czy nie ?

Co tracisz - skoro rozwiązania NIE MA, to co szkodzi się założyć ??

Moze być o 10 złotych, nie musi być o 50 złotych…

CYTUJĘ Z TWOJEGO PODPISU : OPEN YOUR MIND !

Dobra panie BlackMan, ślij rozwiązanie 8)

Bo tak naprawdę to go chyba

Chcesz zarobić? HyHy :stuck_out_tongue:

NO WAY !!

Nikt się nie założył i chcecie rozwiązanie ?? Ja oferuję 50 złotych - kto chętny ??

Nie ma chętnych ?? Przecież NIE MA rozwiązania - 50 złotych jest już wasze !

No nie - za dużo mi płacą w pracy i mam po prostu 50 złotych z którym nie mam co zrobić i chcę je komuś oddać ! Co ci szkodzi - zakładaj się - przecież nie ma rozwiązania…

I NIE PRZECINAJĄC LINII!

To mi beznadziejną aukcję przypomina…

PS.

Rozwiązanie będzie na FORUM za 3-4 dni (max 96 godzin). Do tego czasu możecie sobie dobrze przymyśleć tą kwestię…

Może ktoś inny na nie wpadnie ?? Zmobilizujcie swoje MÓZGI !!

PS2.

I ANI GODZINY WCZEŚNIEJ !!

Złączono Posta : 09.10.2006 (Pon) 19:27

PS3.

ZAKŁADY PROSZĘ ZGŁASZAĆ TYLKO NA FORUM!!

wiem!

tylko w tym rozwiązaniu “przeciąć ścianki” nie będzie dosłowne.

ale rozwiązanie jako takie jest.

edit.

a jakby tak się zastanowić to jednak rozwiązanie spełnia w 100% warunki zadania.

takie banalne, a tyle osób (w tym ja) dało się zrobić w bambucho :stuck_out_tongue:

:lol:

Błąd - to nie to rozwiązanie.

MOJE rozwiązanie to DOSŁOWNIE I ABSOLUTNIE “PRZECIĘCIE” ŚCIANEK W PEŁNYM ZNACZENIU SŁOWA "PRZECIĄĆ"!!

Żadne “łażenie po ściankach”, klejenie się do ścianek, czy robienie linii w ściance (w środku) nie wchodzi w grę