Zagadkowa - nowa ikonka w połączeniach sieciowych

(Anonymous Dreams) #1

Jestem posiadaczem neostrady - łączę się za pośrednnictwem rutera. Od pewnego czasu dostrzegłem nową ikonkę w katalogu połaczenia sieciowe - w kategorii "Brama internetowa".

Czy może ktoś mi wyjaśnić czego jest to oznaką? Czy czasem nie łaczę się przez inne źródło. (zaznaczę, że nie mogę jej usunąć, a komunikat w przypadku próby rozłączenia brzmi "połączenie jest aktualnie zajęte operacją łączenia bądź rozłączania" ).

(Johny) #2

Przeskanuj komputer,może to dialer - a co jest na tej ikonce,jaki ma kształt ?

(Anonymous Dreams) #3

Ikonka połaczenia sieciowego. Poza tym pojawia się również w zasobniku systemowym wskazując szybkość połączenia. A kliknięta z zasobnika pokazuje prędkość i pakiety... i tam temu podobne związane z połączeniem.

Myślę, że to nie dialer (mam firewalla sprzętowego i "softwerowego" oraz bardzo dobrego antywirusa). Poza tym przy połaczeniu szerokopasmowym, chyba jego łaczenie nie byłoby możliwe.

(Clubbasse207) #4

ano nie :slight_smile:

wtedy by zażądał abyś zapłacił karta kredytową za dostęp do pewnych stronek :stuck_out_tongue:

może instalowałeś jakiś soft do takich żeczy lub zainstalował się z jakimś innym programem :stuck_out_tongue:

napewno ma to jakąś nazwe podaj ją albo wklej screena tej ikonki na forum :stuck_out_tongue:

(Anonymous Dreams) #5

Dwa obrazki:

1. przedstawia katalog "Połączenia sieciowe". Chodzi o tą z kategorii "Brama internetowa"

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/347 ... a2645.html

1. screen z klikniętej ikonki z zasobnika systemowego.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/65d ... 2e383.html

(Clubbasse207) #6

niech zgadne internet masz podłączony do karty sieciowej ...

zapewne masz przestawiony aby pokazywało ikone połączenia sieciowego w tray-u :stuck_out_tongue:

dobrze mówie ;>

(Anonymous Dreams) #7

Tak, do karty sieciowej. A ww ikonka "Bramy...." co oznacza?

Złączono Posta : 09.08.2006 (Sro) 23:54

..bo ikonkę połączenia sieciowego również mam wyświetlona w tray'u