Zaginął Manager Zadań w Vista Home Premium 32

Po wciśnięciu kombinacji alt+ctrl+del zawsze pojawia się menu, w którym są opcje: “zablokuj ten komputer”, “przełącz użytkownika”, “wyloguj”, “zmień hasło” i na kańcu zawsze był “manager zadań” i do piero później przycisk “anuluj”. Jednak na liście od jakiegoś czasu nie widnieje “manager zadań”. Tak samo powinien się uruchomić po wciśnięciu kombinacji ctrl+shift+esc, ale nie działa. Co zrobić, żebym mógł mieć dostęp do Managara Zadań?

prawym klawiszem na pasku zadań lub uruchom i wpisz taskmgr.exe

Pojawia się kompunikat: “Manager Zadań został wyłączony przez Administratora.” Co teraz zrobić?

sprawdź swoje uprawnienia, panel sterowania, konta użytkowników.

Poprosić go o włączenie :slight_smile:

Mam uprawnienia administratora.

kiedy się pojawił problem ??

Kilka dni temu. Myślałem, ze wróci.

odebrałeś sobie prawa do programu, menu start, na dole w polu wyszukiwanie wpisz taskmgr.exe pojawi się na liście -> prawym na programie, uruchom jako administrator - działa ??

Nie działa. Próbowałem.

zlokalizuj plik c:\windows\system32\ , prawym właściwości, zabezpieczenia, sprawdź jakie są nadane uprawnienia programu dla użytkowników administrator,Użytkownik (nazwa twojego konta).

Najdziwniejsze jest to, że na koncie Administrator Manager działa i na koncie Gość też działa. Tylko na moim jest wyłaczopny przez administratora.

http://forum.idg.pl/lofiversion/index.php/t31432.html może to pomoże…

Dzięki, działa.