Zaginal plik :(

(system) #1

mam spory problem- zaginal mi wazny dokument w formacie .ods. Nie wiem jak to sie stalo, pracuje na kompie od rana bez przerwy (jestem w pracy) i jakas godzine temu stwierdzilem jego brak. Szukalem narzedziem szukaj i niestety nigdzie go nie ma na dysku.Probowalem go odzyskac Easy Recovery i jakims innym programem i w trakcie skanowania nie pokazuje mi go na liscie. Jestem zalamany bo ten dokument jest bardzo wazny, jutro przyjezdza szef i sie zalamie jak go nie bedzie :frowning: jak plik mogl mi poprostu wyparowac z dysku ? Macie jakies pomysly jak go odzyskac ?

(Danielm86) #2

Spr贸buj programem Recuva

1. Wejd藕 w opcje i ustaw G艂臋bokie skanowanie (deep scan)

2. Przywr贸膰 wszystkie dokumenty odt

(Phobos64) #3

Spr贸buj wyszuka膰 tylko pliki z rozszerzeniem *.ods, je艣li go nie skasowa艂e艣 powinien si臋 znale藕膰. Je偶eli do zapisu z Easy Recovery wyszukanych plik贸w u偶y艂e艣 partycji, na kt贸rej mia艂 si臋 znajdowa膰 dany plik to obawiam si臋, 偶e raczej go nie odzyskasz. Je艣li nie spr贸buj tym programem - http://www.snapfiles.com/get/restoration.html malutki, darmowy, skuteczny.

(system) #4

skanuje programem recuva..a najdziwniejsze jest to ze mam inne rzeczy w koszu i ich nie kasowalem (zawsze przenosi mi pliki do kosza) :o plik przeciez nie mogl poprostu zniknac ? nawet jesli przeciez ktos zainstolalby serwer na moim kompie przez np: trojana to i tak przeciez byllby widoczny w programie do odzyskiwania plikow

(klaudek1974) #5

A gdyby tak tylko system przywr贸ci膰 ? #-o

(antiferno) #6

przywracanie systemu raczej nie odtworzy tego pliku tylko zrobi syf w systemie ...

(Monczkin) #7

mike475474 , nazwij temat konkretnie i popraw b艂臋dy w postach. Na forum u偶ywamy polskiej pisowni. Przeczytaj regulamin forum. Inaczej temat zostanie usuni臋ty.