Zaginione pliki instalacyjne każdego antywirusa


Witam;)


Byłem szczęśliwym urzytkownikiem oprogramowania “G Data Total Care”.

Do czasu :stuck_out_tongue:

Wyświetla “on” w trayu ikonkę w której dostępne sa podstawowe funkcje aplikacji.

Niestety po uruchomieniu systemu w trayu po aktywowaniu ikonki kursorem pojawił się dymek

“błąd - Nie można połączyć się z usługą proxy…”

Więc postpiłem zgodnie z poleceniami pomocy technicznej producenta miniejszego software - listy na samym końcu wiadomości, wynik był taki iż usunełem z systemu wspomnianą aplikację…

Nie mogę zainstalować ŻADNEGO programu antywirusowego! !!

Niestety najczęściej giną pliki instalacyjne - z reguły jakaś mała lecz ważna biblioteka aplikacji.

Źródło pobrania plików instalacyjnych nie jest problemem - nie korzystam z porysowanych płyt, a te pobrane z internetu zachowują się tak samo…

Nie poradził sobie Avast, AVG Free, Avira, Kapersky ,NAV.

Co więcej jeden z wymienionych aplikacji instalowała się z “typowego” archiwum samorozpakowującego, co umożliwiło mi sprawdzenie czy nie zaginął jakiś ważny plik - w wypadki Avir’y - “avarkt.dll”…

Może w pozostałych przypadkach też chodzi o “uszkodzone” dearchiwizator - czy coś w tym stylu…

Pytanie jak temu zaradzić bez reinstalacji systemu…

Poza tym inne - “prostsze” aplikacje instalują się bez problemów - jak dotąd…

Już raz tak zrobiłem - w końcu internet stwarza zbyt wiele zagrorzeń by pzostawać bez ochrony…

Informacje o pc:

-Windows XP;

-internet “przenośny” “IPlus”

-Laptop Asus F5Rseries (dodałem mu 1 gb ramu= razem 2GB);

-standartowe oprogramowanie ,CHYBA nie istotne… (Sory, za długo by pisać:) );


Błagam o pomoc! !!


Pozdrawiam.

"

Dzień Dobry

Jedna z usług programu uległa wyłączeniu stąd komunikat. Niestety nie można włączyć jej ręcznie wobec tego proszę odinstalować program zgodnie z poniższą instrukcją i zainstalować go ponownie.

INSTRUKCJA DEINSTALACJI

Proszę odinstalować program G DATA za pomocą polecenia deinstalacji wraz z usunięciem “Ustawień i protokołów”

Potem proszę uruchomić komputer ponownie i usunąć wskazane elementy (jeśli są):

Foldery

C:\Program Files\Common Files\InstallShield\Professional\Runtime\10

C:\Program Files\Common Files\G DATA

C:\Program Files\G DATA

Wpisy rejestru

Edytor rejestru uruchamia się poprzez Start Uruchom regedit[Enter]

Z klucza HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services

proszę usunąć wpisy:

AVKProxy

AVKService

AVKWCtl

GDInterceptor

Następnie proszę pobrać narzędzie czyszczące komputer po pozostałościach z programu z lokalizacji:

http://mirror02.gdata.de/dl_poland/prog … leaner.exe

Należy zapisać program na dysku i uruchomić. Przyciski Zaznacz wszystko i Usuń spowodują usunięcie pozostałych elementów.

"


W ODPOWIEDZI DODAŁEM IŻ NIESTETY POJAWIA SIĘ BŁAD GINĄCYCH PLIKÓW.

ODPOWIEDŹ WYCZERPAŁA CHYBA TEMAT…


"

Posiadana przez Pana płyta z naszym oprogramowaniem dołączona do gazety Komputer Świat prawdopodobnie uległa uszkodzeniom stąd niemożność zainstalowania naszego oprogramowania.

"

Jakbyś zmienił kolor tekstu, wygodniej by się czytało i może ktoś więcej by Ci pomógł.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … r+2.08.588

Pobierz, zainstaluj, wyczyść wszystkie niepotrzebne rzeczy.