Zagubione oryginalne płyty - czy można jej odzyskac?

(Czyzu7) #1

Posiadam oryginalną grę Diablo II, zakupioną dośc dawno w Złotej Edycji (dystrybucja CdProjekt). Niestety, zgubiłem 3 płyty z grą, i przede wszystkim cdkeye, które były napisane na pudełkach z płytami (tylko oryginalny cdekey umożliwia grę w internecie). Posiadam jeszcze oryginalne kartonowe pudełka z Diablo II, z naklejkami i kodami kreskowymi - i właściwie tyle, instrukcji nie posiadam, bo wewnątrz pudełka byłą instrukcja do... Piratów z Karaibów. I moje pytanie jest takie: czy mogę w jakiś sposób liczyc na nowy cdkey, ewentualnie nowe płyty w ramach pomocy technicznej od CdProjektu?

(Msprungk) #2

Oczywiście. Skontaktuj się z nimi drogą telefoniczną lub mailową

(Die Eye) #3

Wątpie, żeby na podstawie kartonu dali ci nowe nośniki i cdkeye. Masz chociaż dowód zakupu, np. paragon?

(Czyzu7) #4

Nie mam, mam tylko Kartę Elektronicznej Rejestracji, więc zarejstrowałem grę w gram.pl. Na karcie pisze: "dowodem posiadania oryginalnej gry jest podany powyżej numer", więc może mi wydadzą nowe nośniki, na pewno wymieniają uszkodzone, może wyślą mi przynajmniej nowy cdkey. Napisałem do nich, ale w weekend nie pracują.