Zainfekowany cały folder Windows i system32

Witam, od jakiegoś czasu walcze z wirusami przyniesionymi z pendrive, zawsze się usuwały do czasu …

Combofix wygrywa że pliki w Windows i system32 zą zainfekowane

Oto log:

http://wklej.org/id/163937/

Mam dwa Windowsy na dwóch partycjach, więc sądze że gdybym nawet zrobił format jednego to wirusy sobie spokojnie przejdą

Od kiedy mam te wirusy nie mogę wejść na niektóre strony, np. poczta.onet.pl wyświetla mi jakieś błędy certyfikatów, nie mogę wejść w Moje Allegro, w Operze co chwila wyskakuje mi jakieś akceptowanie certyfikatów, i ogólnie komp muli.

Mam XP SP3

Jest jakieś wyjście z tej sytuacji poza totalnym formatem całych dysków ?

Logi wklejasz na wklej.org lub wklej.to, a w poście dajesz link.

Mówiąc krótko jest tragicznie - znaczna część plików systemowych jest zainfekowana, więc może przydać się płytka z systemem.

Wyłącz Przywracanie systemu na wszystkich dyskach. Instrukcja XP.

Pobierz DR WEB CureIt, kliknij na link do pobrania PPM -> Zapisz element docelowy jako -> zapisz jako typ wszystkie pliki pod nazwą 123.com.

Wykonaj pełny skan, lecz co się da, reszta do usunięcia.

Następnie pobierz Kaspersky Virus Removal Tool, również pełny skan, usuwa co znajdzie.

Po usuwaniu system się może nie uruchomić, w takim przypadku wykonaj instalację nakładkową Windows bez utraty danych.

Po ewentualnej instalacji wyłącz Przywracanie systemu na wszystkich dyskach. Instrukcja XP.

Potem pokaż log z Combofix.

Podczas pobierania i skanowania Combofixem należy wyłączyć wszelkie antywirusy i firewalle.

Po skanie Combofix ponownie wyłącz przywracanie systemu włączone przez Combofixa.

DR WEB CureIt nic nie znajduje ;/

Pobieram teraz tego Kasperskiego